Elizabeth ArdenGreen Tea edp, 50 ml
17,90 €
0,05 l (358,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemska voda za žene
- tip i grupa mirisa: osvježavajuć, aromatično-citrusni miris
- gornje note: limun, rabarbara, nana, narančina kora
- srednje note: zeleni čaj, pepermint, jasmin
- bazne note: jantar, mošus, mahovina
Green Tea parfemska voda za žene jedan je od najpoznatijih Elizabeth Arden mirisa. To je idealan ljetni parfem intenzivnog citrusnog mirisa koji vašem tijelu daje energičan i osvježavajuć osjećaj. Elizabeth Arden Green Tea ženski miris osvježit će vaša osjetila svojim cvjetno-citrusnim notama. Izvrsni mirisni sastav sočnog zelenog čaja, voćne rabarbare i laganih začina čine ovaj miris savršenim suputnikom – posebno u proljeće i ljeto. Navedeni sastojci i odabrane note stvaraju vitalizirajuće i uravnoteženo iskustvo mirisa.
dm broj proizvoda: 1793368
EAN: 085805268749
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- aromatični, citrusni
- Koncentracija mirisa:
- parfemska voda (edp)
Upozorenja
Upozorenja
Ne raspršivati u oči niti na oštećenu kožu.
Samo za vanjsku upotrebu.
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM (FRAGRANCE), BHT, BUTYLENE GLYCOL, CAFFEINE, CAMELLIA SINENSIS LEAF, PROPYLENE GLYCOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENOL, LIMONENE, LINALOOL, BLUE 1 (CI 42090), GREEN 5 (CI 61570), YELLOW 5 (CI 19140)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu i dekolte. Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beautyge, S.L.
08940 Barcelona, Španjolska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Elizabeth Arden; Naziv proizvoda: Honey Drops Citron Freesia krema za tijelo, 500 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 0,5 l (39,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €0,5 l (39,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: DOLCE&GABBANA; Naziv proizvoda: Light Blue Women edt, 50 ml; Cijena: 48,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (978,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine48,90 €0,05 l (978,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 48,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Elizabeth Arden; Naziv proizvoda: Krema za tijelo Honey Drops Strawberry Basil, 500 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 0,5 l (39,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €0,5 l (39,80 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: GIORGIO ARMANI; Naziv proizvoda: Code edt, 50 ml; Cijena: 69,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (1.398,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine+ 1 dodatna veličina69,90 €0,05 l (1.398,00 € za 1 l)Cijena na 16.01.2026.: 69,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Olovka za oči Jewel Glide Effect – 010 Black Diamond, 1,5 g; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 21.01.2026.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ASEPSOLETA; Naziv proizvoda: Osvježavajuće maramice Classic, 5 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,26 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €5 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Elizabeth Arden

