NYX PROFESSIONAL MAKEUPMaskara za obrve Thick It. Stick It! – 08 Black, 7 ml

12,95 €
1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem

Kraj popisa

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • br. 08 – Black
  • za volumen i gustoću obrva
  • pruža postojanost do 16 sati
Nova maskara za obrve u 5 intenzivnih nijansi koja tonira, fiksira i daje puniji izgled svim tipovima obrva, uz prirodan završni efekt i postojanost do 16 sati**. Maskara za obrve nanosi se u jednom pokretu i istog trenutka stilizira i daje puniji izgled obrvama, na uredan, jednostavan i precizan način. Lako nadogradiva formula s toniranim vlaknima podiže izgled vaših obrva na višu razinu sa svakim novim slojem. Unaprijedite svoje obrve od gustih, preko gušćih, do još gušćih! Vlakna slična prirodnim dlačicama za savršen izgled vaših obrva uz pomoć formule koja se ne trusi, ne razmazuje i ne ostavlja tragove – nanesete jednom i više ne brinete! Stvorena za vas od strane NYX Professional Makeup-a, majstora umjetnosti šminkanja obrva, ova maskara za obrve tonira, fiksira i daje puniji izgled obrvama. **potrošački test, 108 žena
dm broj proizvoda: 1624372
EAN: 800897129958

Značajke

Temeljna boja:
crna
Učinak:
dugotrajno

Sastojci

AQUA / WATER / EAU, ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, SYNTHETIC BEESWAX, VP/HEXADECENE COPOLYMER, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, PALMITIC ACID, GLYCERYL STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, MICA, CELLULOSE, CI 77499 / IRON OXIDES, CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA, RAYON, STEARIC ACID, AMINOMETHYL PROPANOL, GLYCERYL DISTEARATE, SILICA, CAPRYLYL GLYCOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LAURETH-21, TRISTEARIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYBUTENE, SORBIC ACID, SODIUM DEHYDROACETATE, PHENOXYETHANOL (F. I.L. N70058350/1) Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.

Proizvođač/Uvoznik

NYX PROFESSIONAL MAKEUP 41, rue Martre 92110 Clichy, Francuska info@nyxcosmetics.hr

Zemlja podrijetla

Tajvan

Slični proizvodi

  1. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Thick It. Stick It! – 07 Espresso, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Thick It. Stick It! – 07 Espresso NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Thick It. Stick It! – 05 Cool Ash Brown, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Thick It. Stick It! – 05 Cool Ash Brown NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Thick It. Stick It! – 06 Brunette, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Thick It. Stick It! – 06 Brunette NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Thick It. Stick It! – 01 Taupe, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Thick It. Stick It! – 01 Taupe NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Micro Brow – 08 Black, 0,5 g; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOlovka za obrve Micro Brow – 08 Black NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    10,95 €
    1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 10,95 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Gel za obrve Crazy Lift, 7 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuGel za obrve Crazy Lift NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    11,95 €
    1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 11,95 €
    NYX PROFESSIONAL MAKEUPGel za obrve Crazy Lift, 7 ml
    (822)
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Fluff & Snatch! – 08 Black, 1 g; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOlovka za obrve Fluff & Snatch! – 08 Black NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    Novo Logo
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.07.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Blade & Shade – 12 Black, 0,06 g; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOlovka za obrve Blade & Shade – 12 Black NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    11,95 €
    1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 11,95 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: AURA; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Brow Lock – 03 Dark Brown, 12 g; Cijena: 9,65 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,65 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Brow Lock – 03 Dark Brown AURA
    9,65 €
    1 kom. (9,65 € za 1 kom.)Cijena na 11.12.2025.: 9,65 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: AURA; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Brow Lock – 02 Brown, 12 g; Cijena: 9,65 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,65 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Brow Lock – 02 Brown AURA
    9,65 €
    1 kom. (9,65 € za 1 kom.)Cijena na 11.12.2025.: 9,65 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Odabrali i drugi kupci

  1. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Primer Pore Filler, 20 ml; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPrimer Pore Filler NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    14,95 €
    1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.02.2026.: 14,95 €
    NYX PROFESSIONAL MAKEUPPrimer Pore Filler, 20 ml
    (58)
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Highlighter u stiku buttermelt – 06 A Whole Melt, 5 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuHighlighter u stiku buttermelt – 06 A Whole Melt NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    7,95 €
    1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.02.2026.: 8,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Tekuće rumenilo Sunkisser – 06 City Sizzle, 4,7 ml; Cijena: 10,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTekuće rumenilo Sunkisser – 06 City Sizzle MAYBELLINE NEW YORK
    10,90 €
    1 kom. (10,90 € za 1 kom.)Cijena na 06.03.2026.: 10,90 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Thick It. Stick It! – 05 Cool Ash Brown, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuMaskara za obrve Thick It. Stick It! – 05 Cool Ash Brown NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Luminous630 CC fluid, SPF 30 – medium, 40 ml; Cijena: 23,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (598,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuLuminous630 CC fluid, SPF 30 – medium NIVEA
    23,95 €
    0,04 l (598,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 31,95 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Ulje za usne Fat Oil Lip Drip – 05 Newsfeed, 4,8 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuUlje za usne Fat Oil Lip Drip – 05 Newsfeed NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    8,95 €
    1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: PHILIPS OneBlade; Naziv proizvoda: OneBlade brijač 360 za lice i tijelo, 1 kom.; Cijena: 41,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (41,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOneBlade brijač 360 za lice i tijelo PHILIPS OneBlade
    41,90 €
    1 kom. (41,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 44,90 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Cellular Expert Filler obnavljajući serum za kožu s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (598,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuCellular Expert Filler obnavljajući serum za kožu s vitaminom C NIVEA
    17,95 €
    0,03 l (598,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Tuš za oči Epic Inky Stix – 01 Black Screen, 0,1 g; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTuš za oči Epic Inky Stix – 01 Black Screen NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    9,95 €
    1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Fluff & Snatch! – 08 Black, 1 g; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuOlovka za obrve Fluff & Snatch! – 08 Black NYX PROFESSIONAL MAKEUP
    Novo Logo
    12,95 €
    1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.07.2026.: 12,95 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa