NIVEAŠampon i regenerator za kosu Express 2u1 – aloe vera, 400 ml
5,15 €
0,4 l (12,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- 2u1 šampon i regenerator za kosu
- za intenzivnu njegu u kratkom vremenu
- poboljšava raščešljavanje i daje sjaj
Nivea 2u1 Express šampon i regenerator pruža intenzivnu njegu i blago čišćenje kose u vrlo kratkom vremenu. Njegova 2u1 formula s ekstraktom aloe vere i visokoučinkovitim serumom za sjaj poboljšava raščešljavanje i mekoću kose. Nivea Express njegujući šampon nježno čisti vlasište, jača strukturu kose za veću otpornost i štiti je od lomljenja, bez osjećaja težine.
dm broj proizvoda: 1620922
EAN: 4006000193991
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- volumen
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, BAMBUSA VULGARIS SHOOT EXTRACT, SOLUBLE COLLAGEN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DICAPRYLYL ETHER, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL OLEATE, BUTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na kosu, zatim isperite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
Unnastr. 48, D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Hairmilk Natural Shine šampon za kosu – Mllk & Silk Proteins, 400 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,4 l (12,88 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,15 €0,4 l (12,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: hairmilk regenerator za umornu i beživotnu kosu, 200 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (19,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,2 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Herbal Essences; Naziv proizvoda: Moisturise regenerator za kosu Aloe, 250 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (18,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,25 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Šampon za kosu s niacinamidom i shea maslacem Length Wonder, 400 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,4 l (12,88 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,15 €0,4 l (12,88 € za 1 l)Cijena na 02.09.2025.: 5,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za suhu kosu - aloe vera i hijaluronska kiselina, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Creme soft gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Active Shape dnevni ulošci – normal, mirisni, 50 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Volume Care lak za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,25 l (15,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: soft krema – ulje jojobe i vitamin E, 200 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (31,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje Milch & Honig, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Black & White Invisible dezodorans u spreju Clear, 150 ml; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



