trend !t upRocky Rose paleta sjenila za oči, 4,8 g
Trenutna cijena:2,45 € | Prethodna cijena:4,95 €
1 kom. (2,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- paleta sjenila s 8 boja
- visokopigmentirana sjenila
- mat i svjetlucavi finish
- podnošljivost za oči oftalmološki potvrđena
Stvorite drugačiji no makeup izgled! S trend IT UP paletom sjenila za oči postignite potpuno prirodan izgled ili ekstravagantan glamurozan izgled. Uz ovu paletu visokopigmentiranih sjenila u 8 boja vaša kreativnost nema granica. Stvorite neodoljiv izgled u trenu. trend IT UP Rocky Rose paleta sjenila idealna je za svakodnevni izgled i za večernji izgled koji oduzima dah.
dm broj proizvoda: 1606495
EAN: 4058172947674
Sastojci
Sastojci
Nijansa 01: TALC, MICA, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, COPERNICIA CERIFERA CERA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIMETHICONOL, BENZYL ALCOHOL, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, DEHYDROACETIC ACID, AQUA, CI 77891, CI 77492, CI 77742
Nijansa 02: TALC, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, COPERNICIA CERIFERA CERA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIMETHICONOL, BENZYL ALCOHOL, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, DEHYDROACETIC ACID, AQUA, CI 77891, CI 77491, CI 77742
Nijansa 03: TALC, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, COPERNICIA CERIFERA CERA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIMETHICONOL, BENZYL ALCOHOL, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, DEHYDROACETIC ACID, AQUA, CI 77891, CI 77491, CI 77742
Nijansa 04: TALC, MICA, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, COPERNICIA CERIFERA CERA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SILICA, DIMETHICONOL, BENZYL ALCOHOL, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, DEHYDROACETIC ACID, AQUA, MAGNESIUM OXIDE, ALUMINA, CI 77891, CI 77000, CI 77491, CI 77742, CI 77499, CI 77007, CI 77492
Nijansa 05: TALC, MICA, KAOLIN, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, OLUS OIL, P-ANISIC ACID, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CITRIC ACID, CI 77742, CI 77891, CI 77491, CI 77492
Nijansa 06: TALC, MICA, KAOLIN, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, OLUS OIL, P-ANISIC ACID, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ALUMINA, MAGNESIUM OXIDE, CITRIC ACID, CI 77742, CI 77499, CI 77491, CI 77492
Nijansa 07: TALC, MICA, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, COPERNICIA CERIFERA CERA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIMETHICONOL, BENZYL ALCOHOL, HEXYLENE GLYCOL, TIN OXIDE, DEHYDROACETIC ACID, ALUMINA, MAGNESIUM OXIDE, AQUA, CI 77499, CI 77491, CI 77891, CI 77742, CI 77492, CI 77007
Nijansa 08: TALC, MICA, KAOLIN, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, OLUS OIL, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, TOCOPHEROL, P-ANISIC ACID, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ALUMINA, MAGNESIUM OXIDE, CITRIC ACID, CI 77499, CI 77742, CI 77007, CI 77491, CI 77492
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
service@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči – Rocky Rose, 4,8 g; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči – Soft Stone, 4,8 g; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči – Next Nude, 4,8 g; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči Chocoholic, 4,8 g; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči Matcha, Please!, 6 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,006 kg (991,67 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,006 kg (991,67 € za 1 kg)Cijena na 16.06.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: PUPA; Naziv proizvoda: Make Up Stories paleta sjenila – 004 Rose Addicted, 13,3 g; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (29,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu29,95 €1 kom. (29,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 29,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sjenilo za oči Puzzle Party Matte – 020, 1,5 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sjenilo za oči Puzzle Party Matte – 030, 1,5 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sjenilo za oči Luminous Touch for eyes & cheeks – 030, 4,6 g; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Cooling Aqua sjenilo i olovka za oči, 1,4 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Set kistova za šminkanje Smokey Blender, 3 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 05.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Flawless Touch puder u stiku – 040 Hazel, 6,5 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,065 kg (34,62 € za 1 kg); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:2,25 € |
Prethodna cijena:4,50 €0,065 kg (34,62 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku - Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Peptide Bliss – 010 Life In Rosé, 10 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Highlighter Double the Glow – 010, 10 g; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,01 kg (365,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,01 kg (365,00 € za 1 kg)Cijena na 18.02.2026.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Lash Brow gel maskara za obrve i trepavice – 010 transparent, 6 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Silk'n Sun Matte bronzer – 030, 9 g; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,009 kg (372,22 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,009 kg (372,22 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od trend !t up



