babyloveDječji gel za pranje od glave do pete sensitiv s kamilicom i pantenolom, dodatno punjenje, 500 ml
1,95 €
0,5 l (3,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nježni gel za pranje za bebe
- blago čišćenje i njega
- s ekstraktom kamilice i pantenolom
- ne peče za oči
- dermatološki ispitana podnošljivost na koži
babylove gel za pranje od glave do pete iznimno nježno čisti osjetljivu bebinu kožu. Blaga formula s ekstraktom kamilice i pantenolom čisti i njeguje kožu, kosu i vlasište bez isušivanja. Nježni gel za pranje lako se ispire i ostavlja kožu i kosu njegovanima. babylove gel za pranje ne peče za oči, a podnošljivost na koži dermatološki je ispitana. Idealan je za svakodnevnu njegu od glave do pete.
dm broj proizvoda: 1591693
EAN: 4066447888928
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- gel / krema za tuširanje
- Preporučena dob:
- od rođenja
- Područje primjene:
- tijelo, lice
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Djelovanje:
- njega
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože, (osjetljiva) dječja koža, (osjetljiva) dječja koža
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez mirisa
Sastojci
Sastojci
AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, SORBITOL, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM CHLORIDE, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, BISABOLOL, PANTHENOL, BETAINE, UREA, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, STARCH HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, LACTIC ACID, SODIUM LACTATE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, SODIUM PCA, PARFUM, SODIUM BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
service@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Gel za pranje od glave do pete sensitive - kamilica i pantenol, 500 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,5 l (4,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Njegujuća kupka s kamilicom i pantenolom, 1 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 l (3,95 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 l (3,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Balzam za pranje od glave do pete s bademovim uljem Ultra Sensitive, 500 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,70 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,5 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Opuštajuća dječja kupka s pantenolom i uljem lavande, 500 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,70 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,5 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: 2u1 losion za kupanje i šampon – sensitive, 200 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,2 l (8,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Kupka i šampon za bebe 2u1 Ultra Sensitive, 250 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,25 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: sensitive pamučne maramice za njegu od glave do pete, 50 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (3,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €50 kom. (3,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: sensitive njegujuća krema za lice i tijelo – kamilica, 75 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,075 l (16,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Gel za pranje od glave do pete sensitive - kamilica i pantenol, 500 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,5 l (4,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Sensitive vlažne maramice, 4 x 80, 320 kom.; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 320 kom. (1,53 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine4,90 €320 kom. (1,53 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Sensitive vlažne maramice, 2 x 80, 160 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 160 kom. (1,56 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine2,50 €160 kom. (1,56 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s 99 % vode, 4 x 80 kom., 320 kom.; Cijena: 6,60 €; Osnovna cijena: 320 kom. (2,06 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine6,60 €320 kom. (2,06 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,62 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Balzam za pranje od glave do pete s bademovim uljem Ultra Sensitive, 500 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,70 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,5 l (4,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Losion za pranje bez sapuna - za osjetljivu kožu, 500 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,5 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vatirani zaštitni štapići za uši, više vrsta, 72 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (1,18 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €72 kom. (1,18 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od babylove



