alverde NATURKOSMETIK MENGel za tuširanje Rough Nature 4u1, 200 ml
1,95 €
1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za tuširanje za lice, tijelo, kosu i bradu
- za nježno čišćenje bez isušivanja kože
- s borovicom i korijenom sladića
- začinsko-drvenasti miris za osjećaj svježine
- certificirana prirodna kozmetika (NATRUE)
alverde NATURKOSMETIK MEN Rough Nature 4u1 gel za tuširanje s borovicom i korijenom sladića posebno je razvijen za nježno čišćenje lica, tijela, kose i brade. Njegova formula s biljnim glicerinom prikladna je za svakodnevnu upotrebu bez isušivanja kože. Začinsko-drvenasti miris osigurava dobar početak dana i pruža predivan osjećaj svježine nakon sporta ili tijekom vrućeg vremena. Ovaj alverde NATURKOSMETIK MEN gel za tuširanje idealan je za cjelovitu njegu.
dm broj proizvoda: 1458602
EAN: 4066447908947
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- gel za tuširanje
- Područje primjene:
- tijelo, lice
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCO-GLUCOSIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, MARIS SAL, SODIUM LACTATE, CITRIC ACID, GLYCERIN, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVUTINATE, SODIUM ANISATE, ALCOHOL1 DENAT., LACTIC ACID, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT*, PINYS CEMBRA WOOD EXTRACT, PARFUM**, LIMO- NENE**, LINALOOL**, POGOSTEMON CABLIN OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA PEEL OIL**, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL**, CEDRUS ATLANTICA BARK EXTRACT**, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL** *sastojci iz certificiranog organskog uzgoja **prirodna esencijalna ulja
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Zapjeniti na mokroj koži, vlasištu ili bradi pa temeljito isprati.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Najbolje upotrijebiti prije kraja datuma otisnutog na rubu pakiranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sports Nature 3u1, 200 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,2 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Njegujući gel za tuširanje – metvica i bergamot, 50 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,05 l (16,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – menta i bergamot, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Ulje za bradu Rough Nature – švicarski bor, 30 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (131,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,03 l (131,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Naturzauber, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – maslina i aloe vera, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Aromatični gel za tuširanje – nar i cvijet bazge, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 28.02.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sports Nature 3u1, 200 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,2 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Rough Nature deo roll-on, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,05 l (39,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,98 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti Clean Boost, 200 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,2 l (10,75 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – menta i bergamot, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Pro Climate dezodorans u spreju Sports Nature, 75 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,075 l (28,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,075 l (28,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,11 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Family – eko mango i smokva, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – maslina i aloe vera, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Pro Climate dezodorans u spreju Active Nature, 75 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,075 l (28,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,075 l (28,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,11 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Aromatični gel za tuširanje – nar i cvijet bazge, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 28.02.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Tablete za strojno pranje posuđa All in One, 30 kom.; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €30 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 11.02.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK MEN