ebelinSpužvasti uvijači za kosu – ø 28 mm, više vrsta, 4 kom.
3,40 €
4 kom. (0,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- spužvasti uvijači
- samostojeći
- za volumen i valove dok spavate
- 4 komada u pakiranju
Za prekrasne lokne tu su ebelin samostojeći uvijači za kosu. Jednostavno ih stavite prije spavanja a ujutro će vas oduševiti fenomenalni rezultati. Zahvaljujući spužvastoj strukturi s ovim uvijačima možete i spavati. ebelin vikleri drže se bez kopči ili ukosnica. Za prekrasnu, valovitu frizuru.
*Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 1406632
EAN: 4066447401073
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Iz vanjskog dijela ukloniti spužvasto punjenje te oprati blagim šamponom u mlakoj vodi. Ostaviti na ručniku da se osuši te ponovno umetnuti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužvasti uvijači za kosu – ø 40 mm, 3 kom.; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,97 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €3 kom. (0,97 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužvasti uvijači za kosu – ø 36 mm, 3 kom.; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,97 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €3 kom. (0,97 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Valovite ukosnice za kosu – crna, 4 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Uvijač za trepavice, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €1 kom. (3,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spiralna četka bez drške, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,80 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,80 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,80 €1 kom. (2,80 € za 1 kom.)Cijena na 23.07.2026.: 2,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Ukosnice za kosu – mat crna, 4 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Ukosnice za kosu – tamno smeđe, 4 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Gumice za kosu – valovite crne, 3 kom.; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,88 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €3 kom. (0,88 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužvasti uvijači za kosu – ø 36 mm, 3 kom.; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,97 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €3 kom. (0,97 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužvasti uvijači za kosu – ø 40 mm, 3 kom.; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,97 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €3 kom. (0,97 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Češalj s iglom, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €1 kom. (1,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Mini okrugla četka za feniranje, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €1 kom. (3,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Češalj sa širokim zupcima, 1 kom.; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €1 kom. (1,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za kovrče i zaštitu kose od topline 2u1, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Kapa za tuširanje, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Više proizvoda od ebelin



