LANCÔMEIdole edp, 25 ml
52,90 €
0,025 l (2.116,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 52,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemska voda za žene
- tip i grupa mirisa: chypre-cvjetni miris za ženstvene i elegantne žene
- gornje note: bergamot, kruška
- srednje note: ruža, majska ruža
- bazne note: jasmin, mošus
Postanite ikona i vjerujte u sebe. Jer si upravo vi sami možete pružiti sve o čemu sanjate. Parfemska voda za žene Lancome Idole pružit će vam samopouzdanje u vašu ženstvenu i bezgraničnu savršenost. Ovaj miris utjelovljuje eleganciju, čistu ženstvenost i sve ono što čini modernu ženu. Ruža u tome igra posebnu ulogu. Kao kraljica među cvijećem, ruža je već sama za sebe pojam ženstvenosti. Njezin zavodljiv miris i oštre bodlje simboliziraju žensku ljepotu i snagu.
dm broj proizvoda: 1919827
EAN: 3614272639638
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- cvjetni, chypre
- Koncentracija mirisa:
- parfemska voda (edp)
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, METHYL ANTHRANILATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CI 14700 / RED 4, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, LINALOOL, GERANIOL, EUGENOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, METHYL-2-OCTYNOATE, COUMARIN, FARNESOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE (F.I.L. B234193/1).
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu i dekolte. Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Prumyslova 176, CZ-381 01 Česky Krumlov, Češka
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: LANCÔME; Naziv proizvoda: La vie est belle edp, 50 ml; Cijena: 89,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (1.798,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine+ 1 dodatna veličina89,90 €0,05 l (1.798,00 € za 1 l)Cijena na 16.01.2026.: 89,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: LANCÔME; Naziv proizvoda: La vie est belle edp, 30 ml; Cijena: 61,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (2.063,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina61,90 €0,03 l (2.063,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 61,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Calvin Klein; Naziv proizvoda: Beauty edp, 50 ml; Cijena: 36,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (738,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina36,90 €0,05 l (738,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 36,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Derma Control Clinical – Ultra Comfort, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 04.06.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Dream long regenerator za dugu oštećenu kosu, 200 ml; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (23,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €0,2 l (23,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf CREME SUPREME; Naziv proizvoda: Boja za kosu Creme Supreme – 6-0 Natural Dark Blonde, 1 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 25.06.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANCÔME; Naziv proizvoda: Poklon-paket Lash Idôle, 1 kom.; Cijena: 39,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (39,90 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu39,90 €1 kom. (39,90 € za 1 kom.)Cijena na 16.01.2026.: 39,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bref; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku Color Aktiv – Eucalyptus, 3 x 50 g, 150 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (35,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,15 kg (35,33 € za 1 kg)Cijena na 15.04.2026.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: whiskas; Naziv proizvoda: Pure Delight hrana za mačke, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,53 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,34 kg (8,53 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Allin1 PODS® Color kapsule za pranje rublja, 44 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 44 kom. (0,29 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €44 kom. (0,29 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER mineral; Naziv proizvoda: 6-in-1 Protection dezodorans u spreju Floral Fresh, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,44 €Dostupno za isporuku
- Marka: MANUELA PICARD; Naziv proizvoda: Peptidni serum za lice peptide purifying serum, 50 ml; Cijena: 34,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (699,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,95 €0,05 l (699,00 € za 1 l)Cijena na 15.11.2025.: 34,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa


