Ekskluzivno u dm-u
Marke i proizvodi koje možete pronaći samo u dm-u.
90 proizvoda
Sortirati po:
Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene jumbo pack vel. 4 (9 – 14 kg), 70 kom.; Cijena: 20,95 €; Osnovna cijena: 70 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

+ 3 dodatne veličine
20,95 €
70 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 20,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene jumbo pack vel. 5 (11 – 16 kg), 60 kom.; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

+ 3 dodatne veličine
17,95 €
60 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: HADA LABO TOKYO; Naziv proizvoda: Deep Wrinkle Corrector krema za područje oko očiju i usana, 15 ml; Cijena: 12,70 €; Osnovna cijena: 0,015 l (846,67 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

12,70 €
0,015 l (846,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,70 €
Dostupno za isporuku
Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene vel. 3 (6-10 kg), 82 kom.; Cijena: 23,20 €; Osnovna cijena: 82 kom. (0,28 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

+ 3 dodatne veličine
23,20 €
82 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,20 €
Dostupno za isporuku
Marka: PHILIPS OneBlade; Naziv proizvoda: OneBlade britvice Intimate unisex, 2 kom.; Cijena: 29,90 €; Osnovna cijena: 2 kom. (14,95 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo, Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu


29,90 €
2 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 29,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: PHILIPS OneBlade; Naziv proizvoda: OneBlade britvice Intimate, 2 kom.; Cijena: 29,90 €; Osnovna cijena: 2 kom. (14,95 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

29,90 €
2 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 29,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: HOUSE OF THÊOM; Naziv proizvoda: Velvet Whisper edp, 75 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (266,00 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

19,95 €
0,075 l (266,00 € za 1 l)Cijena na 13.06.2026.: 19,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: HOUSE OF THÊOM; Naziv proizvoda: Heaven's Reserve edp, 75 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (266,00 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

19,95 €
0,075 l (266,00 € za 1 l)Cijena na 13.06.2026.: 19,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Libresse; Naziv proizvoda: Dnevni ulošci – regular, 80 kom.; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 80 kom. (0,04 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

3,55 €
80 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 31.10.2025.: 3,55 €
Dostupno za isporuku
Marka: HOUSE OF THÊOM; Naziv proizvoda: Midnight Cherry edp, 75 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (266,00 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

19,95 €
0,075 l (266,00 € za 1 l)Cijena na 13.06.2026.: 19,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Men toaletna torbica 2, 1 kom.; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

12,90 €
1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 06.05.2025.: 12,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: MARRA; Naziv proizvoda: Serum za rast obrva i trepavica, 5 ml; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

26,90 €
1 kom. (26,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 32,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Libresse; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci s krilcima natural care – normal, 40 kom.; Cijena: 5,55 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,14 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

5,55 €
40 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 31.10.2025.: 5,55 €
Dostupno za isporuku
Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Toaletna torbica s prednjim džepom 3, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 17,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (17,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

17,90 €
1 kom. (17,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: TIRTIR; Naziv proizvoda: Tonik za lice Milk Skin Toner, 50 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (278,00 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

13,90 €
0,05 l (278,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 15,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Baby toaletna torbica za curice, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

11,90 €
1 kom. (11,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Teriaq, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Luka toaletna torbica, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 10,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

10,90 €
1 kom. (10,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: NATURAVERDE; Naziv proizvoda: Stik za zaustavljanje krvarenja nakon brijanja, 10 g; Cijena: 3,97 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,99 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

3,97 €
2 kom. (1,99 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €
Dostupno za isporuku
Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Bade'e Al Oud Noble Blush, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene jumbo pack vel. 6 (13 – 18 kg), 52 kom.; Cijena: 15,55 €; Osnovna cijena: 52 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

+ 3 dodatne veličine
15,55 €
52 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,55 €
Dostupno za isporuku
Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Toaletna torbica s prednjim džepom 1, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 17,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (17,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

17,90 €
1 kom. (17,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Sehr, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: TIRTIR; Naziv proizvoda: Tonik za lice Milk Skin Toner, 150 ml; Cijena: 26,90 €; Osnovna cijena: 0,15 l (179,33 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

26,90 €
0,15 l (179,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 29,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Mayar, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Haya, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Set 2 For You – ružičasti, 1 kom.; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo, Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu


13,90 €
1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 31.03.2026.: 13,90 €
Dostupno za isporuku