EGMONTBojanka Peppa Pig – Oboji moj svijet, 1 kom.
8,99 €
1 kom. (8,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 8,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- bojanka s prozorčićima
- s 20 ilustracija za bojanja
- sadrži 1 kist i 12 vodenih boja
- sadrži prozorčiće za otvaranje i skrivene detalje
- za zajedničke trenutke djece i odraslih
Knjiga Peppa Pig Oboji moj svijet vodi u veselu avanturu istraživanja. Peppina obitelj dobila je novi, veći dom pun zabavnih iznenađenja. Zajedno s Peppom i njezinom prijateljicom ovcom Suzy, moguće je zaviriti u svaku prostoriju i otvaranjem prozorčića otkriti brojne skrivene detalje. Ova zabavna bojanka potiče razvoj mašte i pruža sate kreativne igre. Idealna je za zajedničke trenutke čitanja i bojenja, donoseći radost i potičući dječju znatiželju kroz igru.
dm broj proizvoda: 3165291
EAN: 9789531330688
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
EGMONT d.o.o.
Višnjevac 3, 10000 Zagreb, Hrvatska
croinfo@egmont.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Slični proizvodi
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Peppina nova kuća, 1 kom.; Cijena: 11,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,99 €1 kom. (11,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 11,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Peppine vesele priče, 1 kom.; Cijena: 12,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,99 €1 kom. (12,99 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 12,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Peppa dobiva sestricu, 1 kom.; Cijena: 9,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,99 €1 kom. (9,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.09.2025.: 9,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Georgeov dan dinosaura, 1 kom.; Cijena: 12,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,99 €1 kom. (12,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 12,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Peppa Pig – zaljubljeni u priče, 1 kom.; Cijena: 18,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (18,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,99 €1 kom. (18,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 18,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig Veliki braco George, 1 kom.; Cijena: 6,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,99 €1 kom. (6,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 6,99 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sol za kupku stopala – morski minerali i limun, 40 g; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (26,25 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €0,04 kg (26,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Revitalum krema za stopala 30 % urea, 75 ml; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 0,075 l (40,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €0,075 l (40,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice Baby Soft – organski med i kamilica, 5 x 51 kom., 255 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 255 kom. (1,76 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €255 kom. (1,76 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Peppa Pig – zaljubljeni u priče, 1 kom.; Cijena: 18,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (18,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,99 €1 kom. (18,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 18,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: DIETPHARM; Naziv proizvoda: Lizzy se vozi lizalica – đumbir i paprena metvica, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Fresh Revive 3u1 šampon za suho pranje kose –za srednje svijetlu kosu, 200 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,2 l (24,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pampers Splashers; Naziv proizvoda: Jednokratne pelene za kupanje vel. 3-4 (6-11 kg), 12 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,66 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine7,95 €12 kom. (0,66 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa