LIP SMACKERCoca-Cola balzami za usne, 3 x 3 g, 9 g
9,95 €
0,009 kg (1.105,56 € za 1 kg)Cijena na 16.05.2026.: 9,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- zabavan dizajn inspiriran legendarnim Coca-Cola čepovima boca
- hidratizira i njeguje usne
- tri popularna okusa: Coca-Cola, Coca-Cola Cherry i Fanta Strawberry
- idealan za poklon, putovanja ili svakodnevnu upotrebu
Vrijeme je za dodatak zabave i nostalgije u svakodnevnu njegu usana uz Coca-Cola Bottle Cap balzame za usne. Ovaj atraktivan set od tri balzama inspiriran je kultnim okusima i prepoznatljivim dizajnom čepova koji odmah privlače pažnju na polici. U pakiranju se nalaze tri popularna okusa: Coca-Cola, Coca-Cola Cherry i Fanta Strawberry koji pružaju jedinstveno i zabavno iskustvo korištenja. Balzami njeguju i hidratiziraju usne u praktičnom formatu idealnom za svakodnevnu upotrebu, kod kuće ili u pokretu. Zahvaljujući upečatljivom retro dizajnu i popularnim okusima, ovaj set odličan je izbor za poklon ili kao zabavan dodatak beauty kolekciji. Posebno će oduševiti sve ljubitelje nostalgičnih proizvoda i kultnih brendova.
dm broj proizvoda: 3145171
EAN: 050051119671
Sastojci
Sastojci
Classic Coke : RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERA ALBA, CANDELILLA CERA, POLYBUTENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, PARAFFIN, AROMA, COPERNICIA CERIFERA CERA, HYDROGENATED SOYBEAN OIL, LIMONENE, TRIDECYL TRIMELLITATE, CITRUS LIMON PEEL OIL, CERA MICROCRISTALLINA, PENTAERYTHRITYL STEARATE/CAPRATE/CAPRYLATE/ADIPATE, STEARIC ACID, SUCRALOSE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, SORBIC ACID, BENZYL BENZOATE, PINENE, TERPINEOL, TOCOPHEROL, CITRAL, TERPINOLENE, VANILLIN, ALPHA-TERPINENE, CINNAMAL, GLYCINE SOJA OIL, GERANYL ACETATE, GERANIOL, BETA-CARYOPHYLLENE, EUGENOL, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 45410
Cherry Coke INGREDIENTS: RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERA ALBA, CANDELILLA CERA, POLYBUTENE, ETHYLHEXYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, PARAFFIN, AROMA, COPERNICIA CERIFERA CERA, HYDROGENATED SOYBEAN OIL, TRIDECYL TRIMELLITATE, CERA MICROCRISTALLINA, PENTAERYTHRITYL STEARATE/CAPRATE/CAPRYLATE/ADIPATE, LIMONENE, STEARIC ACID, SUCRALOSE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL BENZOATE, SORBIC ACID, CITRUS LIMON PEEL OIL, TERPINEOL, TOCOPHEROL, CITRAL, PINENE, VANILLIN, EUGENOL, BENZALDEHYDE, TERPINOLENE, GERANYL ACETATE, CINNAMOMUM CASSIA LEAF OIL, CINNAMAL, GLYCINE SOJA OIL, ALPHA-TERPINENE, CI 19140, CI 15850, CI 77499
Fanta Strawberry INGREDIENTS: RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERA ALBA, CANDELILLA CERA, POLYBUTENE, AROMA, ETHYLHEXYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, PARAFFIN, COPERNICIA CERIFERA CERA, HYDROGENATED SOYBEAN OIL, TRIDECYL TRIMELLITATE, CERA MICROCRISTALLINA, PENTAERYTHRITYL STEARATE/CAPRATE/CAPRYLATE/ADIPATE, STEARIC ACID, LIMONENE, SUCRALOSE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, SORBIC ACID, BENZYL BENZOATE, CITRUS LIMON PEEL OIL, TOCOPHEROL, PINENE, TERPINEOL, GLYCINE SOJA OIL, TERPINOLENE, CITRAL, METHYL 2-OCTYNOATE, VANILLIN, ALPHA-TERPINENE, CI 15850.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Kako biste otvorili balzam, okrenite gornji rub proizvoda. Namažite usne onoliko često koliko želite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
AURORA KOZMETIKA D.O.O.
IVANA ŠIBLA 15
customercare@lipsmacker.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: M•A•C; Naziv proizvoda: Balzam za usne, 15 ml; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: KYLIE COSMETICS; Naziv proizvoda: Tinted Butter balzam za usne Trio, 7,2 g; Cijena: 39,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (13,30 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine39,90 €3 kom. (13,30 € za 1 kom.)Cijena na 18.07.2026.: 39,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: Ki-ki berry balzam za usne – jagoda i malina, 10 ml; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 0,01 l (525,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €0,01 l (525,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: #BudiMelem balzam za usne u stiku, 4,5 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (590,00 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,005 kg (590,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mixa; Naziv proizvoda: Balzam za usne i područje oko nosa Cica Lip Repair+, 10 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,01 l (450,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,01 l (450,00 € za 1 l)Cijena na 31.01.2026.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: labello; Naziv proizvoda: Set za njegu usana Bridgerton, 4 x 4,8 g, 19,2 g; Cijena: 11,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,70 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,70 €1 kom. (11,70 € za 1 kom.)Cijena na 13.01.2026.: 14,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Dulce de leche Bomb – 01 Cream Come True, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - banana i mliječna čokolada, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LIP SMACKER
