Gillette VenusBrijač Smooth + 3 zamjenske britvice, 1 kom.
11,90 €
1 kom. (11,90 € za 1 kom.)Cijena na 01.05.2026.: 11,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sadržaj: brijač + 3 zamjenske britvice
- omogućuje brzo i glatko brijanje
- tri oštrice za temeljito brijanje
- lubrikacijska traka pomaže u zaštiti kože od iritacija
- kompatibilan sa svim Venus zamjenskim britvicama
Gillette Venus Smooth brijač osmišljen je za jedinstvene potrebe kože i omogućuje brzo i jednostavno brijanje. S tri oštrice osigurava temeljito brijanje, dok lubrikacijska traka SkinCushion može pomoći u zaštiti kože od iritacija. Kompaktna pokretna glava brijača prilagođava se konturama tijela, a drška s protukliznim hvatištem pruža kontrolu. Gillette Venus Smooth brijač za žene može se koristiti s bilo kojim Venus zamjenskim britvicama za individualno iskustvo brijanja.
dm broj proizvoda: 3140185
EAN: 7702018469826
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Točan naziv proizvoda:
Gillette Venus Smooth, Ženski Brijač i 3 Zamjenske Britvice
Sastojci
Sastojci
PEG-115M, PEG-100, PEG-7M, DIETHYLENE GLYCOL BIS-(T-BUTYL O-CRESOLPROPANOATE), SILICA, BHT, VITIS VINIFERA SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Procter & Gamble
65823 Schwalbach/Ts., Germany
www.pg.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Zamjenske britvice Pro Smooth Sensitive, 3 kom.; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €3 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 01.05.2026.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Comfortglide brijač Spa Breeze + 2 zamjenske britvice, 1 kom.; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač Smooth Miami, 6 kom.; Cijena: 10,90 €; Osnovna cijena: 6 kom. (1,82 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,90 €6 kom. (1,82 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Simply Venus 3 jednokratni brijači, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Comfort Miami brijač Sugarberry + 1 zamjenska britvica + držač, 1 kom.; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Comfort glide Sugarberry britvice, 3 kom.; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (6,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €3 kom. (6,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Comfort glide brijač Sugarberry, 1 kom.; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: triple protection pasta za zube fresh & minty, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bref; Naziv proizvoda: Power Aktiv osvježivač za WC školjku Lavender Field, 100 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (27,50 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,1 kg (27,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica Crisp Snicks - kikiriki maslac-karamela, 50 g; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (42,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,05 kg (42,00 € za 1 kg)Cijena na 29.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Gillette Venus



