PITROIDTablete protiv komaraca, 30 kom.
1,45 €
30 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 24.04.2026.: 3,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Nije dostupno u dm trgovinama
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- do 10 sati zaštite po jednoj tableti
- djeluje protiv običnih i tigrastih komaraca
- jednostavno korištenje uz električni uređaj za isparavanje
- učinkovita zaštita u prostoru veličine do 30 m³
- sadrži 30 tableta u pakiranju
Pitroid tablete protiv komaraca namijenjene su za učinkovitu zaštitu od komaraca u zatvorenim prostorima, uz primjenu s električnim uređajem za isparavanje. Proizvod djeluje ispuštanjem aktivne tvari koja osigurava pouzdanu zaštitu do 10 sati u prostoru veličine do 30 m³. Učinkovit je protiv različitih vrsta komaraca, uključujući obične komarce (Culex Quinquefasciatus), tigraste komarce (Aedes Albopictus) i azijske tigraste komarce (Aedes Aegypti). Pitroid tablete protiv komaraca idealne su za kontinuiranu zaštitu prostora uz jednostavnu primjenu i kontrolirano djelovanje.
dm broj proizvoda: 3139107
EAN: 3856007902093
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
neva d.o.o.
Obrtnička ulica 37, 10437 Bestovje, Rakitje
neva@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Italija
Slični proizvodi
- Marka: PITROID; Naziv proizvoda: Električni aparat i 10 tableta protiv komaraca, 1 kom.; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,45 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €1 kom. (2,45 € za 1 kom.)Cijena na 24.04.2026.: 5,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: PITROID; Naziv proizvoda: Električni aparat protiv komaraca i tekuće punjenje, 1 kom.; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 24.04.2026.: 7,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Laminirane tablete za električni aparat protiv običnih i tigrastih komaraca, 30 kom.; Cijena: 4,10 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,14 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina4,10 €30 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: PITROID; Naziv proizvoda: Tekućina za električni aparat protiv komaraca, 35 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,035 l (45,71 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,60 €0,035 l (45,71 € za 1 l)Cijena na 24.04.2026.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Električni aparat + 10 tableta za električni aparat protiv komaraca, 1 kom.; Cijena: 9,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,60 €1 kom. (9,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: VAPE; Naziv proizvoda: Aparat za komarce + tablete za komarce 10 kom, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 7,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,60 €1 kom. (7,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: PITROID; Naziv proizvoda: Sprej protiv mrava i žohara, 300 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,83 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,3 l (4,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Tekućina za električni aparatić protiv komaraca, 21 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 4,80 €; Osnovna cijena: 0,021 l (228,57 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,80 €0,021 l (228,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Električni aparatić s tekućinom protiv komaraca – duopack, 2 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 11,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,58 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,15 €2 kom. (5,58 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa