s-he stylecollectionKopča za kosu od akrila, 1 kom.
4,95 €
1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 4,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pravokutna kopča za kosu
- atraktivan uzorak
- čvrsto i sigurno drži kosu
- za brze i efektne frizure
s-he stylecollection kopča za kosu moderan je dodatak koji se ističe svojim jedinstvenim dizajnom i uzorkom. Njen zanimljivuzorak u kombinaciji bež i narančastih tonova čine je efektnim modnim detaljem. Kopča je idealna za podizanje kose u brzu i modernu frizuru, a njeni čvrsti zupci osiguravaju da sve ostane na svom mjestu. Unesite dozu suvremenog stila u svoj izgled s ovom s-he stylecollection kopčom.
dm broj proizvoda: 3134326
EAN: 4066447845440
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH & Co. KG
AT-5071 Wals
kundenservice@dm.at
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Kopča za kosu u obliku cvijeta, 1 kom.; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €1 kom. (3,55 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 3,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: GARNIER; Naziv proizvoda: Hidratantna sorbet krema za lice – Hyaluron Fresh & Plump, 85 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,085 kg (75,88 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,085 kg (75,88 € za 1 kg)Cijena na 17.02.2026.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Color Riche Intense Volume Matte ruž za usne – 601 Worth It, 1,8 g; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €1 kom. (11,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Lash Paradise maskara Intense Volume – 01 Black, 6,4 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: syoss; Naziv proizvoda: Keratin šampon za kosu, 750 ml; Cijena: 7,30 €; Osnovna cijena: 0,75 l (9,73 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine7,30 €0,75 l (9,73 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,15 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Variété Lashes Show maskara – Brown, 10 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €1 kom. (6,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Kopča za kosu – transparentna, smeđa, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 17.07.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Ivančica Pahor; Naziv proizvoda: Naušnice od nehrđajućeg čelika – mali ringovi, srebrni, 1 kom.; Cijena: 8,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,60 €1 kom. (8,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Zakrivljena kopča za kosu – satensko crna, 1 kom.; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe Jelly hidratantni gel za lice, 50 ml; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (169,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,45 €0,05 l (169,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od s-he stylecollection