ImpulseDezodorans u spreju True love, 75 ml
1,90 €
0,075 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 06.03.2026.: 1,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za žene
- s mirisom ruže i kokosa
- pruža dugotrajan osjećaj svježine
- dermatološki testiran
- bez aluminija
Impulse dezodorans u spreju True love pruža nježan i romantičan šarm sa zavodljivim mirisom inspiriranim ružom i kokosom. Sočne, voćne note otvaraju mirisno iskustvo i stapaju se s nježnim srcem od bijelog cvijeća i ruže. Kompozicija svoj senzualni završetak pronalazi na kremastoj bazi kokosa, smještenoj u toploj, drvenastoj pozadini. Njegova dugotrajna formula bez aluminija daje nježno-cvjetnu, egzotičnu notu i ostavlja ugodan osjećaj na koži. Impulse dezodorans u spreju True love savršen je za svakodnevicu ili spontane trenutke.
dm broj proizvoda: 3132764
EAN: 5063651000015
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo zapaljivi aerosol. Spremnik je pod tlakom: može eksplodirati ako se zagrijava. Držati podalje od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i drugih izvora paljenja. Ne prskati prema otvorenom plamenu ili drugom izvoru paljenja. Ne bušiti niti spaljivati, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčeve svjetlosti. Čuvati izvan dohvata djece.
Ne koristiti na ispucaloj ili oštećenoj koži. Prekinuti uporabu ako se pojavi osip ili iritacija kože. Izbjegavati izravno udisanje. Nanositi u dobro prozračenom prostoru kratkim raspršivanjima; izbjegavati dugotrajno prskanje. Izbjegavati kontakt s područjem oko očiju i s očima.
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, ACETYL CEDRENE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, GERANLYL ACETATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, PINENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Primor International Zrt
Liget utca 3, 6100 Kiskunfélegyháza - Hungary
communications@elidabeauty.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeno Kraljevstvo
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pure Elegance, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Deo roll-on Flower Romance, 75 ml; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (42,67 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,20 €0,075 l (42,67 € za 1 l)Cijena na 06.03.2026.: 3,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pink Blossom, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Whole Body Deo – malina i ruža, 150 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (33,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,15 l (33,00 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: advanced care dezodorans u spreju Coconut & Jasmine Flower, 150 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,15 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pure Elegance, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pink Blossom, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju za tijelo Lemon Lover, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 03.04.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s 2 oštrice, 10 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €10 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Impulse



