s-he stylecollectionPrivjesak – jazavčar i suncokret, 1 kom.
4,55 €
1 kom. (4,55 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 4,55 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- set privjesaka
- simpatičan dizajn
- za lako pričvršćivanje na ključeve, torbe ili ruksake
Unesite dozu vedrine u svoju svakodnevicu uz s-he stylecollection privjesak s motivom jazavčara i suncokreta. Ovaj simpatični set privjesaka sastoji se od psa jazavčara izrađenog od umjetne kože i izvezenog suncokreta. Opremljen je i klasičnim prstenom za ključeve i praktičnom kopčom, što omogućuje lako pričvršćivanje na ključeve, torbu, ruksak ili novčanik. s-he stylecollection privjesak idealan je poklon za sve ljubitelje pasa i simpatičnih modnih dodataka.
dm broj proizvoda: 3131251
EAN: 4066447845402
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH & Co. KG
AT-5071 Wals
kundenservice@dm.at
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Privjesak – trešnja, 1 kom.; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €1 kom. (4,55 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Kopča za kosu u obliku cvijeta, 1 kom.; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €1 kom. (3,55 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Kopča za kosu od akrila, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Scrunchie gumice za kosu – žuta i ljubičasta, 2 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Scrunchie gumice za kosu – višebojne, 4 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SQUISHMALLOWS; Naziv proizvoda: Plišana igračka za pse sunce – Cruz, 1 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: s-he stylecollection; Naziv proizvoda: Privjesak – trešnja, 1 kom.; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €1 kom. (4,55 € za 1 kom.)Cijena na 26.03.2026.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube - mekana, 2 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,63 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €2 kom. (0,63 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tekući korektor – 02 Beige, 9 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,009 l (305,56 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,009 l (305,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Vinyl Color Passion sjajilo za usne – 20, 4 ml; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,35 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €1 kom. (3,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Clean Beauty ulje za lice, 25 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,025 l (158,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,025 l (158,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Brow Powder vodootporni set za obrve – 010 Ash Blond, 4 g; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od s-he stylecollection