LattafaMirisna vodica Yara, 250 ml
11,90 €
0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za tijelo
- tip i grupa mirisa: orijentalni, gurmanski
- gornje note: mandarina, heliotrop, orhideja
- srednje note: tropske note, gurmanske note
- bazne note: vanilija, sandalovina, mošus
Lattafa Yara je mirisna vodica za tijelo koja obavija kožu neodoljivim i ženstvenim mirisom. Mirisna kompozicija otvara se notama mandarine, heliotropa i orhideje, a zatim se razvija u srce ispunjeno tropskim i gurmanskim akordima. Baza od kremaste vanilije, sandalovine i mošusa pruža dugotrajan i topao završetak. Lattafa Yara osvježava kožu i naglašava ženstvenost, ostavljajući ugodan mirisni trag tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 3120704
EAN: 6290362348757
Sastojci
Sastojci
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Farnesol, Limonene, Linalool
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Raspršiti ravnomjerno na čistu i suhu kožu s udaljenosti od oko 15 – 20 cm. Po potrebi ponoviti tijekom dana za osvježenje mirisa. Može se nanositi na vrat, zapešća, dekolte i ostale dijelove kože tijela.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i hladnom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti i izvora topline. Držati ambalažu dobro zatvorenu kada se ne koristi. Čuvati izvan dohvata djece. Ne izlagati temperaturama iznad 40°C niti smrzavanju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Dp Lux KFT
Tablas Utca 36-38, Budimpešta, Mađarska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeni Arapski Emirati
Slični proizvodi
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Mayar, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Haya, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Layaan, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Sehr, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: GARNIER; Naziv proizvoda: Hidratantna sorbet krema za lice – Vitamin C Fresh & Bright, 85 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,085 kg (75,88 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,085 kg (75,88 € za 1 kg)Cijena na 17.02.2026.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Maskara Lash Sensational Sky High – Navy Records, 7,2 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 30.05.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Lattafa