LattafaYara Elixir edp, 100 ml
33,90 €
0,1 l (339,00 € za 1 l)Cijena na 24.01.2026.: 33,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gurmanska parfemska voda za žene
- tip i grupa mirisa: voćno-orijentalni miris
- gornje note: jagoda, crni ribiz
- srednje note: jasmin, cvijet naranče
- bazne note: vanilija, karamela, amber, mošus
Prepustite se slatkom i zavodljivom svijetu koji donosi Lattafa Yara Elixir parfemska voda za žene. Ovaj gurmanski miris otvara se sočnim voćnim notama jagode i crnog ribiza, stvarajući primamljiv prvi dojam. U srcu mirisa razvija se elegantni cvjetni buket jasmina i cvijeta naranče, koji kompoziciji daje dašak profinjenosti. Mirisno putovanje završava se u toploj i senzualnoj bazi, gdje se isprepliću slasne note vanilije i karamele s dubinom ambera i mošusa. Lattafa Yara Elixir ostavlja dugotrajan i magnetski privlačan trag.
dm broj proizvoda: 3118634
EAN: 6290362346531
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- voćni, orijentalni
- Koncentracija mirisa:
- parfemska voda (edp)
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE (PARFUM), WATER(AQUA), BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu i dekolte. Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Dp Lux KFT
TABLAS UTCA 36-38, Budimpešta, Mađarska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Ujedinjeni Arapski Emirati
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Beauty of Joseon; Naziv proizvoda: Krema za lice sa zaštitnim faktorom Relief Sun: riža + probiotici, SPF 50+ PA ++++, 50 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (339,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,05 l (339,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Poklon vrećica s čestitkom – midi, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Advanced Care Cucumber & Green Tea scent, 200 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,2 l (22,75 € za 1 l)Cijena na 06.05.2026.: 5,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Lattafa

