DenkmitOsvježivač boje za crno rublje, 50 g
0,95 €
50 g (0,02 € za 1 g)Cijena na 07.02.2026.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za tamne tkanine i crnu odjeću
- obnavlja intenzitet tamnih nijansi
- osvježava crnu boju izravno u pranju
- sadrži pravu boju za tekstil
- bez mirisa
Denkmit osvježivač boje za crno rublje osvježava i obnavlja intenzitet tamnih tonova na odjeći. Osvježava crnu boju izravno tijekom pranja i može pomoći spriječiti pojavu izblijedjelih nijansi. Ultra crna formula ciljano obnavlja tamne tkanine te održava odjeću vizualno njegovanom i ujednačenom. Denkmit osvježivač boje prikladan je za sve tekstile od pamuka, viskoze, lana i miješanih vlakana. Redovita primjena pomaže da crna odjeća izgleda svježije i dulje zadrži dubinu boje. Prikladno za redovitu njegu tamnih tekstila.
dm broj proizvoda: 3113481
EAN: 4066447940855
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Dostatno za 1 upotrebu tijekom normalnog ciklusa pranja.
Primjena:
1. Napuniti bubanj crnim rubljem.
2. Dozirati deterdžent prema uputama za doziranje na deterdžentu.
3. Vrećicu otvoriti škarama te njen sadržaj rasuti direktno po rublju.
4. Ne sipati u pretinac za deterdžent.
Napomena: Što je količina rublja manja, intenzitet obojenja je jači.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
Oprez
Uzrokuje jako nadraživanje oka.
Nakon upotrebe temeljito oprati ruke.
Ako je potrebna liječnička pomoć pokazati spremnik ili naljepnicu.
Čuvati izvan dohvata djece.
Nositi zaštitne rukavice / zaštitnu odjeću / zaštitu za oči / zaštitu za lice.
U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: Oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukoliko je moguće, ukloniti eventualne kontaktne leće. Nastaviti ispirati.
Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Držati u originalnom spremniku, na hladnom i suhom mjestu podalje od hrane, pića i stočne hrane. Čuvati zaključano.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe, Njemačka
servicenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Black Sensation tekući deterdžent za crno i tamno rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 50 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (19,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 kg (19,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Perwoll; Naziv proizvoda: renew Black tekući deterdžent za tamno rublje, 60 pranja, 3 l; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 3 l (2,98 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €3 l (2,98 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Maramice za upijanje boja, 50 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina2,95 €50 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Perwoll; Naziv proizvoda: renew Black tekući deterdžent za rublje – Dark Bloom, 60 pranja, 3 l; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 3 l (2,98 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €3 l (2,98 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Nila; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje rublja My Sensual Black, 68 pranja, 3,7 l; Cijena: 7,85 €; Osnovna cijena: 3,7 l (2,12 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine7,85 €3,7 l (2,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,28 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Osvježivač za WC školjku, 2 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,48 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €2 kom. (0,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje bijelog rublja – Sense of Freshness, 30 pranja, 1,95 kg; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1,95 kg (2,54 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1,95 kg (2,54 € za 1 kg)Cijena na 06.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Univerzalni tekući deterdžent za rublje, za brze programe – All-in-One Quick&Fresh, 25 pranja, 1 l; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 l (2,95 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 13.06.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja, 50 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (19,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 kg (19,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Black Sensation tekući deterdžent za crno i tamno rublje, 40 pranja, 1 l; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 1 l (2,85 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €1 l (2,85 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Maramice za izbjeljivanje rublja, 20 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,11 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €20 kom. (0,11 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: 3u1 dezinfekcijski sprej i osvježivač tekstila, 500 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,10 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,5 l (3,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Maramice za upijanje boja, 50 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina2,95 €50 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za izbjeljivanje rublja Oxi Power Weiss, 750 g; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,75 kg (4,20 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,75 kg (4,20 € za 1 kg)Cijena na 05.02.2026.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Maramice za upijanje boja, 24 kom.; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,65 €24 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sol za odstranjivanje mrlja, 500 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (3,10 € za 1 kg); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,5 kg (3,10 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje perilice rublja, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Denkmit