ITABODječje gumice za kosu - višebojne
2,99 €
6 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- gumice za kosu za djecu
- mekane i rastezljive
- ne sadrže metal
- pakiranje od 6 komada
Itabo dj.gumica za kosu savršen su dodatak za oblikovanje dječjih frizura. Ove mekane i rastezljive gumice idealne su za čvrsto i udobno držanje kose, bez čupanja i oštećivanja. Budući da ne sadrže metal, nježne su prema kosi i vlasištu. Itabo dječje gumice za kosu osiguravaju da kosa ostane na mjestu tijekom igre i svakodnevnih aktivnosti, pružajući uredan izgled.
dm broj proizvoda: 3066769
EAN: 3856019329192
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb, Hrvatska
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ITABO; Naziv proizvoda: Dječje silikonske gumice za kosu – višebojne, 1 kom.; Cijena: 3,04 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,04 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,04 €1 kom. (3,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,04 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ITABO; Naziv proizvoda: Dječje silikonske gumice za kosu – višebojne, 1 kom.; Cijena: 3,04 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,04 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,04 €1 kom. (3,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,04 €Dostupno za isporuku
- Marka: JADRAN ČARAPE; Naziv proizvoda: Elastic hulahopke Classic, 15 DEN, veličina 3 – 4 – Tamno drap, 1 kom.; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,35 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 4 drugih varijanti/druge varijante5,35 €1 kom. (5,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: DOLCE&GABBANA; Naziv proizvoda: Light Blue Women edt, 50 ml; Cijena: 48,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (978,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine48,90 €0,05 l (978,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 48,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Black & White Epic Night, 250 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,25 l (15,80 € za 1 l)Cijena na 26.02.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




