MartineliaSjajilo za usne Little Unicorn, više vrsta, 1 kom.
Trenutna cijena:3,50 € | Prethodna cijena:4,50 €
1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 11.06.2026.: 4,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- sjajilo za usne s efektom jednoroga
- za intenzivan i blistav sjaj
- u jarkim i magičnim bojama
- daje usnama očaravajući izgled
Martinelia Little Unicorn sjajilo za usne donosi čaroliju na usne, pretvarajući ih u dugu jarkih i magičnih boja. Ovo sjajilo za usne pruža intenzivan i blistav sjaj koji usnama daje dašak jedinstvenog šarma i očaravajući izgled. Njegova formula klizi po usnama, ostavljajući ih sjajnima i spremnima za svijet mašte i fantazije. Uz Martinelia Little Unicorn sjajilo za usne, svaki osmijeh postaje poseban i pun magičnog sjaja.
*Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 3058616
EAN: 8436616355876
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
LIP GLOSS STRAWBERRY: PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), HYDROGENATED POLYDECENE, SILICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), MAY CONTAIN +/- [CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 15850:2 (D&C RED 6), CI 15850:1 (D&C RED 7), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 45410:2 (D&C RED 28), CI 42090:2 (FD&C BLUE 1 LAKE)]
LIP GLOSS BLUEBERRY: PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), HYDROGENATED POLYDECENE, SILICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), BENZYL ALCOHOL, MAY CONTAIN +/- [CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 15850:2 (D&C RED 6), CI 15850:1 (D&C RED 7), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 45410:2 (D&C RED 28), CI 42090:2 (FD&C BLUE 1 LAKE)]
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Aquarius Cosmetic
C/Picapedrers 3, 08508 Les Masies de Voltregà, Barcelona, Španjolska
info@aqc.es
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Martinelia; Naziv proizvoda: Little Unicorn makeup kofer, 1 kom.; Cijena: 23,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (23,90 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu23,90 €1 kom. (23,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Martinelia; Naziv proizvoda: Balzam za usne Cakes, više vrsta, 4 g; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 25.08.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LIP SMACKER; Naziv proizvoda: Lippy Pals balzam za usne Unicorn Magic, 4 g; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,004 kg (950,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,80 €0,004 kg (950,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: LUKKY; Naziv proizvoda: Chameleon holografsko sjajilo za usne – roza, 3,5 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,55 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €1 kom. (2,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: LUKKY; Naziv proizvoda: Chameleon holografsko sjajilo za usne – crvena, 3,5 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,55 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €1 kom. (2,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Toaletna voda za djecu – Angel; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 28.10.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: CEDEVITA; Naziv proizvoda: XXL bomboni – naranča, 60 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (30,83 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,06 kg (30,83 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SauBär; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje, šampon i regenerator – malina, 400 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (9,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,4 l (9,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: K-Rush Beauty edt, 30 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (265,00 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,03 l (265,00 € za 1 l)Cijena na 04.08.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: happy berry regenerator lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,2 l (7,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Martinelia



