essenceNail Repair lak za učvršćivanje noktiju 10u1, 8 ml
Trenutna cijena:1,55 € | Prethodna cijena:3,10 €
1 kom. (1,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- lak za učvršćivanje noktiju
- za snažnije, zdravije nokte
- može se koristiti kao bazni lak
- može se koristiti nakon uklanjanja UV gel noktiju ili akrilne manikure
- veganski proizvod
Revitalizirajte nokte s dokazanom učinkovitošću essence 10u1 tretmana za jačanje noktiju. Uz 10-u-1 heroja, dobit ćete sve prednosti u jednoj bočici. Prozirna tekstura kombinira njegujuće sastojke poput pantenola, pružajući sljedećih 10 svojstava: 1. jačanje, 2. učvršćivanje, 3. zaštitu, 4. protiv lomljenja, 5. protiv pucanja, 6. protiv diskoloracije, 7. zaglađivanje, 8. popunjavanje neravnina, 9. podebljavanje, 10. sjaj. Osim jačajućih svojstava, ovaj tretman može se koristiti i kao bazni lak za nokte. Formula je također odličan tretman za vase prirodne nokte nakon uklanjanja UV gela ili akrilne manikure. Da biste ojačali nokte, možete primijeniti tretman regeneriranja na oštećene nokte. Zbog svog sastava, ovaj proizvod može nakon određenog vremena postati žut u boci, ali to ne utječe na njegove performanse.
dm broj proizvoda: 3044489
EAN: 4059729518873
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, BUTYL ACETATE, ISOPROPYL ALCOHOL, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, TRIETHYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, PANTHENOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, PISTACIA LENTISCUS (MASTIC) GUM, MALTOL, PHYTANTRIOL, CI 15880 (RED 34 LAKE), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Cosnova GmbH
Am Limespark 2, D-65843 Sulzbach, Njemačka
service@cosnova.eu
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Nail Expert lak za nokte 4 in 1, 10,5 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,011 l (177,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,011 l (177,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Nail Therapy lak za nokte 8 u 1, 12 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,35 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €1 kom. (4,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Učvršćivač za nokte Super Strong, 10,5 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,011 l (177,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,011 l (177,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essie; Naziv proizvoda: Lak za učvršćivanje noktiju to the rescue, 13,5 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 05.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Glow Kissed Nails Effect & Care – 010, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Lak za učvršćivanje noktiju Stronger Than Ever, 10,5 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Lak za nokte Bronze Kissed Nails Effect & Care – 010, 8 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,008 l (243,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,008 l (243,75 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Bazni lak i nadlak Nail Nurse 7u1 – Clear, 12 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte s acetonom – aloe vera, 125 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,125 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,125 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Juicy Nail ulje za nokte – 01 Keep On Rollin, 11 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 04.09.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rašpica protiv listanja noktiju, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: nail art kapi za brzo sušenje laka za nokte, 8 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €1 kom. (2,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rašpica za nokte 4u1, 1 kom.; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,75 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,75 €1 kom. (1,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rašpica za nokte, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – breskva, 125 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,125 l (12,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – marelica, 125 ml; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,125 l (9,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,20 €0,125 l (9,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od essence



