MISSHAPerfect Cover BB krema – Warm Beige, 50 ml
19,90 €
0,05 l (398,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- prikladna za sve tipove kože
- hijaluronska kiselina i ceramidi
- spf faktor 42
- protuupalni ekstrakt ružmarina i kamilice
- srednja do velika prekrivna moć
Missha Perfect Cover BB krema u nijansi 25 Warm Beige idealna je za sve tipove kože, pružajući joj prirodan sjaj. Missha BB krema štiti kožu od štetnih utjecaja i smanjuje starenje kože zahvaljujući sastojcima poput hijaluronske kiseline, ceramida i SPF faktora 42. Ekstrakti ružmarina i kamilice u kremi mogu djelovati protuupalno i umirujuće na kožu lica. Pruža srednju do veliku prikrivnu moć prekrivajući kvržice i crvenilo na koži. Otkrijte ravnotežu između njege i šminke uz Missha Perfect Cover BB kremu.
dm broj proizvoda: 2629402
EAN: 8809747940714
Značajke
Značajke
- Prekrivna moć:
- srednja pokrivenost
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
Water (Aqua), Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-10 Dimethicone , Iron Oxides (CI 77492), Glycerin, Mineral Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Arbutin, Polyethylene, Talc, Phenyl Trimethicone, Beeswax (Cera Alba), Sodium Chloride, Iron Oxides (CI 77491), Methylparaben, Fragrance, Iron Oxides (CI 77499), Dimethicone, Squalane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Propylparaben, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Disodium EDTA, Adenosine, Butylene Glycol , Ceramide NP, Fagus Sylvatica Bud Extract, Hydrolyzed Collagen, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Laminaria Japonica Extract, Hizikia Fusiforme Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Caprylhydroxamic Acid , Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Tropolone , Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ravnomjerno nanesite na lice.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom mjestu. Držite izvan dohvata djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
T-Pro Beauty d.o.o.
Francoska ulica 15, Ljubljana
info@missha.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Južna Koreja
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match BB krema – 02 Vanilla, SPF 50, 30 miligram; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.09.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match BB krema – 03 Nude, SPF 50, 30 miligram; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.09.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Perfect Cover tekuća podloga i puder – 10 Vanilla, 25 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,025 l (198,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,025 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 12.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Perfect Cover tekuća podloga i puder – 05 Porcelain, 25 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,025 l (198,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,025 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 12.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Perfect Cover tekuća podloga i puder – 40 Caramel, 25 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,025 l (198,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,025 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 12.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match BB krema – 01 Ivory, SPF 50, 30 miligram; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.09.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 BB krema za mješovitu do masnu kožu – medium, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 705 Cappuccino, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Beauty of Joseon; Naziv proizvoda: Krema za lice sa zaštitnim faktorom Relief Sun: riža + probiotici, SPF 50+ PA ++++, 50 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (339,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,05 l (339,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Soft Glam Baked rumenilo – 010 On Cloud Pink, 5,6 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Soft Glam Baked rumenilo – 020 Peachy Breeze, 5,6 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 4,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od MISSHA