nanitPro Baby monitor i podno postolje, 1 kom.
Trenutna cijena:399,00 € | Prethodna cijena:495,95 €
1 kom. (399,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 495,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Nije dostupno u dm trgovinama
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dvosmjerna komunikacija i pozadinski zvuk omogućuje bebi da čuje vas, pa čak i da vi čujete bebu iako je zaslon vašeg telefona isključen
- 1080p HD video kvaliteta, danju ili noću i aplikacija koja vam omogućuje da vidite i povežete se s bebom s bilo kojeg mjesta
- ugrađeno noćno svjetlo s mogućnošću prigušivanja pomaže pri mijenjanju pelena i hranjenju tijekom noći
- analitika spavanja u stvarnom vremenu te personalizirani savjeti stručnjaka
- white noise i zvukovi prirode stvaraju umirujuće okruženje za spavanje
nanit Pro Baby monitor s podnim stalkom monitor je koji čini roditeljstvo lakšim. Upoznajte monitor za bebe koji koristi tehnologiju „računalnog vida“ za prikupljanje podataka i proučavanje bebinog dnevnog drijemanja ili noćnog sna. nanit-ova vrhunska kamera prati bebine pokrete, pružajući roditeljima kristalno čistu sliku svega što se događa u i oko krevetića. Patentirana tehnologija tijekom uporabe kamere analizira bebine obrasce spavanja kako bi roditeljima dao personalizirane savjete i stručno savjetovanje za poboljšavanje kvalitete sna. Rezultat? Bolje noći (i dani) za cijelu obitelj. Osim toga, nanit je jedini monitor na tržištu koji ima ASTM certifikat koji jamči sigurnost jer je smješten unutar 1 metra od krevetića te zbog zaštitnih kanalica za strujni kabel.
dm broj proizvoda: 2486669
EAN: 810108752714
Upozorenja
Upozorenja
Nanit Baby monitor nije medicinski proizvod.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Domivita Trade d.o.o.
Zemunska ulica 9, Sesvete, Hrvatska
charles.beede@nip-babyartikel.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Malezija
Slični proizvodi
- Marka: frida baby; Naziv proizvoda: Osnovni set za bebe, 1 kom.; Cijena: 39,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (39,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine39,95 €1 kom. (39,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: BABY MOOV; Naziv proizvoda: Grijač za bočice, 1 kom.; Cijena: 39,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (39,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine39,90 €1 kom. (39,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: FreeON; Naziv proizvoda: Ogradica za krevet – bež, 1 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (56,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €1 kom. (56,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: STÉRIMAR; Naziv proizvoda: Baby izotonska otopina za nos, 100 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €0,1 l (99,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: frida baby; Naziv proizvoda: Dječja grickalica i rašpica za nokte, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine12,95 €1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: STÉRIMAR; Naziv proizvoda: Baby sprej za nos, 50 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (139,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,05 l (139,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa