Martineliamake a wish Purple mirisna vodica, 100 ml
5,90 €
0,1 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za djevojčice
- sa šljokicama
- namijenjeno dječjoj koži
Martinelia make a wish Purple mirisnu vodicu mora imati svaka djevojčica! Ovaj dječji miris sadrži formulu namijenjenu osjetljivoj dječjoj koži. Oblik bočice i ukras baletne haljinice oduševit će svaku djevojčicu. Martinelia make a wish Purple mirisna vodica sadrži šljokice kako bi male dame zasjale u pravom stilu.
dm broj proizvoda: 2470068
EAN: 8436609394066
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- cvjetni
- Koncentracija mirisa:
- sprej za tijelo
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
Sastojci
Sastojci
AQUA (WATER). ALCOHOL DENAT. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PHENOXYETHANOL. PARFUM (FRAGRANCE). CARBOMER. TRIETHANOLAMINE. CHLORPHENESIN. MICA. TIN DIOXIDE. MAY CONTAIN +/- [TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). D&C RED 33 (CI 17200). FD&C YELLOW 5 (CI 19140). FD&C BLUE 1 (CI 42090)]
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Aquarius Cosmetics
C/Picapedrers 3, 08508 Les Masies de Voltregà, Barcelona, Španjolska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: Martinelia; Naziv proizvoda: Poklon-paket Starshine Beauty set, 1 kom.; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:7,90 € |
Prethodna cijena:10,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 12.07.2025.: 13,90 €Dostupno za isporuku - Marka: Martinelia; Naziv proizvoda: Little Unicorn makeup kofer, 1 kom.; Cijena: 23,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (23,90 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu23,90 €1 kom. (23,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Toaletna voda za djecu – Angel; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 28.10.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Martinelia; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Little Unicorn, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,50 € |
Prethodna cijena:4,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 11.06.2026.: 4,50 €Dostupno za isporuku - Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za kosu i tijelo – Angel, 250 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (39,80 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €0,25 l (39,80 € za 1 l)Cijena na 18.08.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Tekući balzam za usne Cat Lovers – 01 Little Paw, 13 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Birthday Bomb sjajilo za usne – 01 Cake My Day, 10 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €1 kom. (1,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Martinelia; Naziv proizvoda: Little Unicorn makeup kofer, 1 kom.; Cijena: 23,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (23,90 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu23,90 €1 kom. (23,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 23,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SauBär; Naziv proizvoda: Pjenušava kupka – Čarobni jednorog, 40 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (23,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,04 l (23,75 € za 1 l)Cijena na 08.11.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: labello; Naziv proizvoda: Balzam za usne – Vanilla Buttercream, 4,8 g; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (700,00 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €0,005 kg (700,00 € za 1 kg)Cijena na 28.04.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Martinelia