PHARMA développementA313 krema, 50 g
26,95 €
0,05 kg (539,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 26,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s retinil palmitatom
- posvjetljuje i prevenira hiperpigmentaciju
- smanjuje prištiće odstranjujući odumrle stanice kože
- održava mladenački izgled kože
- dostupno u trgovinama s OTC kutkom
Pharma Developpement A313 krema sadrži retinil palmitat. Poboljšava neujednačenu boju, posvjetljuje i prevenira hiperpigmentacije i zaglađuje površinu kože. Poboljšava izgled kože. Smanjuje prištiće odstranjujući odumrle stanice kože dajući pritom koži zdrav i gladak izgled. Pharma Developpement A313 krema održava mladenački izgled kože štiteći je od starenja. Smanjuje vidljivost sitnih linija i bora na koži.
dm broj proizvoda: 2446535
EAN: 3760245852013
Upozorenja
Upozorenja
Tijekom tretiranja retinolom koža je osjetljivija na sunce i podložna opeklinama te ju je potrebno zaštititi od sunčevog zračenja. Odmah prestanite koristiti proizvod i posavjetujte se s dermatologom ako primijetite crvenilo, oteklina ili druge iritacije kože.
Danju obvezno koristite kremu za sunčanje sa zaštitnim faktorom.
Napomena: A313 sadrži lanolin - izbjegavajte ju ako ste alergični na vunu.
Ukoliko patite od gljivičnih akni, polisorbat 80 može biti okidač te je potreban oprez.
Upozorenje: Ne smije se koristiti kod trudnica, dojilja i djece!
Sastojci
Sastojci
PEG 400, PEG 4000, Polysorbate 80, Retinyl Palmitate 200.000 I.U. per cent
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Za jednostavno nanošenje, zagrijte proizvod veličine graška između dlanova prije nanošenja na lice, izbjegavajući osjetljivo područje oko očiju. Nanesite navečer na očišćenu i potpuno suhu kožu.
Zbog fotosenzitivnosti vitamina A preporuka je koristite ovaj proizvod isključivo noću! Tijekom dana obavezno koristite kremu sa SPF zaštitnim faktorom.
Slobodno pomiješajte ovaj proizvod sa svojim omiljenim noćnim serumima ili tretmanima. Ne kombinirati s kiselinama.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Pharma Developpement
Site industriel de Corbigny Chemin de Marcy 58800 Corbigny, Francuskahttps://pim.dm-drogeriemarkt. com/productcockpit/cockpit/images/icon_func_undo.png
contact@pharmadeveloppement.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Slični proizvodi
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Collagen Lift krema za normalnu - mješovitu kožu, 50 ml; Cijena: 16,65 €; Osnovna cijena: 0,05 l (333,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,65 €0,05 l (333,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ADRIA; Naziv proizvoda: Krema za lice Harmonizing – za kontrolu sebuma, 50 ml; Cijena: 19,10 €; Osnovna cijena: 0,05 l (382,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,10 €0,05 l (382,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 20,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Pedigree; Naziv proizvoda: Hrana za odrasle pse – 4 vrećice – piletina, govedina, povrće, 400 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (7,38 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,4 kg (7,38 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SOLARAY; Naziv proizvoda: Bio Zinc – dodatak prehrani, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,00 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,11 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,00 €100 kom. (0,11 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: DIETPHARM; Naziv proizvoda: Magnezij Malat 400, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,95 €20 kom. (0,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Fresh Revive 3u1 šampon za suho pranje kose –za srednje svijetlu kosu, 200 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,2 l (24,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa