ITABORajf za kosu – crni rebrasti, 1 kom.
3,97 €
1 kom. (3,97 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- visoka udobnost nošenja
- maksimalna fleksibilnost
- modni dodatak
Itabo rajf za kosu odlikuje potpuna fleksibilnost, savršeno pristajanje uz glavu i maksimalna udobnost. Fleksibilnost mu omogućuje prilagođavanje svakom obliku glave bez pritiskanja i žuljanja. Itabo rajf za kosu crnog sjaja idealan je svakodnevni suputnik s visokom udobnošću nošenja i izdržljivim materijalom.
dm broj proizvoda: 2442565
EAN: 3856019319834
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: PANTENE PRO-V; Naziv proizvoda: Intensive Repair regenerator za kosu, 275 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,275 l (19,27 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,275 l (19,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Dječje ukosnice za kosu u obliku cvijeta, 6 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,54 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €6 kom. (0,54 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Gumice za kosu, male – crne, 12 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1 kom. (2,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: PANTENE PRO-V; Naziv proizvoda: 3 Minute Miracle Intensive Repair regenerator za kosu, 220 ml; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 0,22 l (21,14 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €0,22 l (21,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Signal; Naziv proizvoda: Pasta za zube Super Whitening, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa



