ACCESSOIRESUkosnice za kosu – crna, 1 kom.
2,65 €
1 kom. (2,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ukosnice za kosu
- boja: crna
- 4 komada u pakiranju
Accessoires crna ukosnica za kosu ukosnica čvrsto drži vašu kosu, te ju prilikom uporabe ne oštećuje. Idealan su modni dodatak te su savršene za oblikovanje jednostavnih i modernih frizura, a prikladne su za svakodnevnu upotrebu. Pakiranje sadrži četiri ukosnice. Accessoires modni dodaci neizbježan su modni detalj!
dm broj proizvoda: 2433399
EAN: 3856020030797
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Pohit d.o.o.
Kobiljačka 16, 10361 Sesvetski Kraljevec, Hrvatska
pohit@pohit.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Ukosnice za kosu – mat crna, 4 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Valovite ukosnice za kosu – crna, 4 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Ukosnice za kosu, crne – efekt protiv klizanja, 12 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Ornel; Naziv proizvoda: Allure omekšivač za rublje, 96 pranja, 2,4 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 2,4 l (1,65 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €2,4 l (1,65 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Rigoni di Asiago; Naziv proizvoda: Eko krem namaz od kakaa i lješnjaka, 250 g; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (21,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €0,25 kg (21,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: COREGA; Naziv proizvoda: Ekstra jaka krema za pričvršćivanje zubne proteze – mint, 40 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (148,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,04 kg (148,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: TANGLE TEEZER; Naziv proizvoda: Detangling četka za kosu mini – crna, 1 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




