ACCESSOIRESGumice za kosu – crna, 1 kom.
2,65 €
1 kom. (2,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gumice za kosu
- boja: crna
- pogodne za pletenice
- za jednostavne i moderne frizure
Accessoires gumice za kosu crne boje veoma su rastezljive i ugodne za nošenje. Pogodne su za sve vrste frizura posebice pletenica. Accessoires gumice za kosu nježne su prema vašoj kosi i ne ostavljaju tragove nošenja. Za jednostavne i moderne frizure. Accessoires modni dodaci neizbježan su modni detalj!
dm broj proizvoda: 2433345
EAN: 3856020031329
Upozorenja
Upozorenja
U različitim sjajnim bojama
Sastojci
Sastojci
Plastika i metal
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Pohit d.o.o.
Kobiljačka 16, 10361 Sesvetski Kraljevec, Hrvatska
pohit@pohit.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Sensitive higijenski papirnati vateni štapići, 300 kom.; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 300 kom. (0,85 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €300 kom. (0,85 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Clean Phase Di-peptide pjena za čišćenje lica, 150 ml; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (56,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,45 €0,15 l (56,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Lumi Glotion highlighter – 02 Light Glow, 40 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: triple protection pasta za zube fresh & minty, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Gel za obrve Fluff & Fix – Clear, 6 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €1 kom. (5,45 € za 1 kom.)Cijena na 19.03.2026.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Serum za usne Glaze Craze – Peach Glaze, 12 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: revita; Naziv proizvoda: Fe Forest Berries, 250 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,25 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (45,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,25 €0,25 kg (45,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 13,26 €Dostupno za isporuku
- Marka: ACTIVE LUXE COSMETICS; Naziv proizvoda: Lash SOS serum za trepavice, 1,5 ml; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 31.01.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




