ACCESSOIRESGumice za kosu – više vrsta, 1 kom.
2,65 €
1 kom. (2,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- gumice za kosu
- ne oštećuju i ne lome kosu
- 2 gumice u pakiranju
Accessoires gumice za kosu veoma su i čvrste i prikladne su za višekratnu upotrebu. Ne oštećuju i ne lome kosu. Pogodne su za rep i sve vrste frizura. Za jednostavne i moderne frizure. Accessoires modni dodaci neizbježan su modni detalj.
*Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 2433324
EAN: 3856020031152
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Pohit d.o.o.
Kobiljačka 16, 10361 Sesvetski Kraljevec, Hrvatska
pohit@pohit.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Gumice za kosu – mix boja, 1 kom.; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,44 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €6 kom. (0,44 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Gumice za kosu – mix boja, 1 kom.; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 6 kom. (0,44 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €6 kom. (0,44 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: TIGER BALM; Naziv proizvoda: Tigrova mast za ublažavanje bolova – bijela, 19 g; Cijena: 11,45 €; Osnovna cijena: 0,019 kg (602,63 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,45 €0,019 kg (602,63 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 11,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: 2000 Calorie maskara za obrve Brow Sculpt – 001 Dark Blonde, 4,5 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: PIP; Naziv proizvoda: Propolis 20% – kapi, 20 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,02 l (185,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €0,02 l (185,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Q10 Anti-Wrinkle Expert Dual Action serum za lice protiv bora, 30 ml; Cijena: 16,10 €; Osnovna cijena: 0,03 l (536,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,10 €0,03 l (536,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




