ČarliOriginal deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 900 ml
2,55 €
0,9 l (2,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- tekući deterdžent za ručno pranje posuđa
- ph neutralan
- najbolje uklanja masnoće čak i u hladnoj vodi
- stvara snažnu aktivnu pjenu i osigurava dugotrajan sjaj posuđu i bez brisanja
Čarli Original s mirisom limuna prvi je hrvatski deterdžent za ručno pranje posuđa, nastao još davne 1974. godine. Njegova jedinstvena formulacija i bogata aktivna pjena snažno uklanjaju masnoće i zaprljanja sa svih vrsta posuđa dok istovremeno njeguje ruke i sprečava njihovo isušivanje.
dm broj proizvoda: 2419989
EAN: 3850111304095
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- bez nanočestica, pH neutralno, s mirisom, bez formaldehida
Upozorenja
Upozorenja
Nositi zaštitne rukavice.
Sastojci
Sastojci
5 - 15 % ANIONSKE POVRŠINSKI AKTIVNE TVARI; <5 % AMFOTERNA POVRŠINSKI AKTIVNA TVAR, NEIONSKA POVRŠINSKI AKTIVNA TVAR; DODACI: BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, MIRIS (LIMONENE, CITRAL)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
- Putem ove poveznice možete saznati dodatne EU informacije o sastavu proizvoda. Dodatne informacije
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Istisnuti 1 - 2 mlaza (4 ml) deterdženta na 5 L vode. Nakon pranja posuđe isperite vodom. Nakon svakog pranja ruke isprati u čistoj vodi. Osobe s osjetljivom ili oštećenom kožom moraju se strogo držati upute za doziranje i izbjegavati dulji dodir ruku s otopinom sredstva za pranje.
Napomene o opasnosti
Napomene o opasnosti
P501 - Odložiti sadržaj/spremnik u skladu s nacionalnom regulativom.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Sredstvo čuvati u originalnoj, dobro zatvorenoj ambalaži na temperaturi 5 - 25 o C. Čuvati od smrzavanja i direktne sunčeve svjetlosti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Meteor grupa- Labud d.o.o.
Radnička cesta 173/r, 10000 Zagreb, Hrvatska
labud@labud.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Čarli; Naziv proizvoda: Original deterdžent za pranje posuđa – limun, 450 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Čarli; Naziv proizvoda: Classic deterdžent za pranje posuđa – jabuka, 900 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,9 l (2,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Čarli; Naziv proizvoda: Classic deterdžent za pranje posuđa – jabuka, 450 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Čarli; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa Sensitive – kamilica, 450 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,45 l (3,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 1 l; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 l (1,15 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 l (1,15 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jar; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje posuđa Lemon, 900 ml; Cijena: 2,30 €; Osnovna cijena: 0,9 l (2,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Likvi; Naziv proizvoda: Ultra Original deterdžent za pranje posuđa – limun i jabuka, 450 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,45 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Čarli; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa Sretno djetinjstvo – divlja trešnja, 450 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,56 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,45 l (3,56 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Likvi; Naziv proizvoda: Ultra Fresh deterdžent za pranje posuđa – limun, 450 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,45 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Izbjeljivač White & Shine, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir Premium, 4-slojni, 10 x 200 listića, 10 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,50 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €10 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Premium Pure toaletni papir, 3-slojni, 150 listića, 10 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €10 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Finish; Naziv proizvoda: Rinse & Shine Aid sredstvo za ispiranje, 400 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,4 l (9,25 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €0,4 l (9,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: ZAGREBAČKI HOLDING; Naziv proizvoda: Vrećice za miješani komunalni otpad 10 l, 10 kom.; Cijena: 2,64 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,26 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,64 €10 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,64 €Dostupno za isporuku
- Marka: KH-7; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje mrlja, 750 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (5,27 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,75 l (5,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa

