RIPSAdventske svijeće u boji, 4 kom.
2,10 €
4 kom. (0,53 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dimenzije 4 x 6 cm
- za ukrašavanje adventskih vijenaca
- jednostavni dizajn
- topli ugođaj
- 4 komada
Svijeće za advent unijet će topli ugođaj, svjetlost i mir u vaš dom. Pogodne su za ukrašavanje adventskih vijenaca, a svojom jednostavnošću uklopit će se u svaki dom. U zapadnom kršćanstvu običaj je da se na stol stavlja adventski vijenac sa četiri svijeće i svaku nedjelju pali se jedna po jedna svijeća. Prva svijeća simbolizira nadu, druga mir, treća slavi radost i veselje, a posljednja je svijeća anđela i donosi ljubav. Odbrojavajte tjedne do Božića uz visokokvalitetne svijeće za advent dimenzija 4 x 6 cm.
dm broj proizvoda: 2321240
EAN: 3858882761017
Sastojci
Sastojci
PARAFIN, PARAFINSKA BOJA, PAMUK, KARTON, FOLIJA
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
RIPS Svjećarsko trgovački obrt
Vatrogasna cesta 7,47000 Karlovac,Hrvatska
rips@rips.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Slični proizvodi
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Lučice – bijele, 100 kom.; Cijena: 5,70 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,06 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,70 €100 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Mirisne lučice – vanilija, 18 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 18 kom. (0,11 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €18 kom. (0,11 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Mirisne maksi lučice - vanilija, 4 kom.; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,54 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €4 kom. (0,54 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Set rođendanskih svjećica, 24 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Visoke svijeće – boja šampanjca, puder boja, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,55 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:0,55 € |
Prethodna cijena:0,85 €1 kom. (0,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Pasta za zube Superfresh & Extra White, 125 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 125 ml (1,25 € za 125 ml); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,25 € |
Prethodna cijena:2,25 €125 ml (1,25 € za 125 ml)Cijena na 02.05.2025.: 2,24 €Dostupno za isporuku - Marka: COREGA; Naziv proizvoda: Ekstra jaka krema za pričvršćivanje zubne proteze – mint, 40 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (148,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,04 kg (148,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: GreenLab; Naziv proizvoda: Magnezij klorid Heksahidrat, 300 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (14,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,3 kg (14,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa