AutanLosion za zaštitu od komaraca junior, 100 mlBiocid
9,75 €
0,1 l (97,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pruža zaštitu od komaraca do 4 sata
- sadrži aloe veru
- pogodno za djecu iznad 2 godine
- dermatološki testirana formula
Autan® Junior losion idealan je za djecu stariju od 2 godine. Ovaj losion štiti od komaraca do 4 sata. Zahvaljujući svojoj formuli koja je dermatološki testirana losion istovremeno i njeguje kožu. Formula Autan® Junior losiona sadrži hidratantne supstance i aloe veru.
dm broj proizvoda: 2142986
EAN: 5000204584257
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Svojstva proizvoda:
- osjetljiva njega
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavajte doticaj s lakiranim površinama.
Ne koristiti za djecu mlađu od 2 godine.
Ne nanositi djeci na dlanove.
Ne stavljati na kožu s jakim sunčanim opeklinama, upaljenu ili ispucanu kožu.
Samo za vanjsku upotrebu.
U slučaju iritacije prekinuti s uporabom.
Ne koristiti više od 2 puta unutar 24 sata i izbjegavati pretjerano nanošenje.
Budite oprezni pri korištenju biocida. Prije uporabe uvijek pročitajte etiketu i informacije o proizvodu.
Sastojci
Sastojci
LKARIDIN 10 % (10g/100g)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite sredstvo ravnomjerno na izloženu kožu izbjegavajući pritom oči i usta. Ponovite postupak nakon što primijetite gubitak djelotvornosti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
S.C. Johnson Italy S.r.l.
P.le M.M. Burke, 3, 20044 Arese (MI), Italija
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Nizozemska
Slični proizvodi
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: Suhi sprej za zaštitu od komaraca family care, 100 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 7,85 €; Osnovna cijena: 0,1 l (78,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,85 €0,1 l (78,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: S-QUiTO free; Naziv proizvoda: Losion za zaštitu od insekata za bebe i djecu, 100 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: Roll-on repelent family & kids, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (219,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €0,05 l (219,00 € za 1 l)Cijena na 28.04.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu od komaraca i krpelja tropical, 100 ml; Cijena: 9,35 €; Osnovna cijena: 0,1 l (93,50 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,35 €0,1 l (93,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: tropical repelentni sprej, 50 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,05 l (124,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,20 €0,05 l (124,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: MOSQUITAN; Naziv proizvoda: Samoljepljivi jastučići za zaštitu od komaraca, 24 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 5,65 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,24 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,65 €24 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: Roll-on repelent family & kids, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (219,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €0,05 l (219,00 € za 1 l)Cijena na 28.04.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Električni aparatić sa tekućinom protiv komaraca Family 36 ml – lavanda, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 10,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,45 €1 kom. (10,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: MOSQUITAN; Naziv proizvoda: after-bite roll-on poslije uboda komaraca, 20 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,02 l (265,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,02 l (265,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: Suhi sprej za zaštitu od komaraca family care, 100 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 7,85 €; Osnovna cijena: 0,1 l (78,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,85 €0,1 l (78,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Električni aparatić s tekućinom protiv komaraca – duopack, 2 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 11,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,58 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,15 €2 kom. (5,58 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene jumbo pack vel. 5 (11-16 kg), 58 kom.; Cijena: 18,50 €; Osnovna cijena: 58 kom. (0,32 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina18,50 €58 kom. (0,32 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Autan; Naziv proizvoda: tropical repelentni sprej, 50 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,05 l (124,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,20 €0,05 l (124,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Autan