Ariana Grandethank u next edp, 30 ml
24,90 €
0,03 l (830,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemska voda za žene
- tip i grupa mirisa: cvjetno, voćni miris
- gornje note: malina, kruška
- srednje nota: kokos, ruža
- bazne note: macarons, mošus
Thank U Next je vrhunski parfem nazvan po istoimenoj pjesmi Ariane Grande. Thank U Next ima sexy razigranost i senzibilitet koji osnažuje njene obožavatelje širom svijeta. Arianina kreativna vizija Thank U Next savršeno komunicira spoj seksualnosti i slatkoće, dok vješto prenosi detalje najnovijeg mirisa na svjež, moderan način koji je autentičan za Ari. Ariana Grande je rekla: "Htjela sam napraviti parfem koji miriše na moj prvi parfem Ari, pa sam ponovno spojila voćne note kruške i maline te s njima spojila malo kokosa."
dm broj proizvoda: 1920249
EAN: 812256024293
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- cvjetni, voćni
- Koncentracija mirisa:
- parfemska voda (edp)
Upozorenja
Upozorenja
Ne raspršivati u oči niti na oštećenu kožu.
Samo za vanjsku upotrebu.
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/AQUA/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, COUMARIN, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu i dekolte.
Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
E.A. Cosmetics Distributions GmbH
Kopellenstraße 12a, 85622 Feldkirchen Kr. München, Njemačka
customerservice@arianagrandefragrances.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
SAD
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Maskara Hyper Length – 010 Endless Black, 11 ml; Cijena: 6,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,25 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,25 €1 kom. (6,25 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: skinlick; Naziv proizvoda: Cloud Cream Light hidratantna gel-krema za lice, 50 ml; Cijena: 14,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (286,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,30 €0,05 l (286,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Ariana Grande

