s-he colour&stylePaleta sjenila za oči – 185/013, 9 g
Trenutna cijena:1,00 € | Prethodna cijena:1,95 €
1 kom. (1,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 185/013
- paleta sjenila za oči sa šest boja za kombiniranje
- šarene pastelne boje
- matirajući, svilenkasti i svjetlucavi efekti
- dermatološki ispitano
s.he stylezone paleta sjenila za oči Colour & Style sadrži šest savršeno razigranih pastelnih tonova. Šarene nijanse s mat, svilenkastim i svjetlucavim efektima možete kombinirati na bezbroj načina. Puderasta tekstura s.he stylezone Colour & Style palete sjenila omogućuje jednostavno nanošenje i jednostavno blendanje. Vaša paleta sjenila za oči za bezbroj različitih kombinacija!
dm broj proizvoda: 1892061
EAN: 9008348045302
Sastojci
Sastojci
TALC, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ZINC STEARATE, NYLON-12, DI¬ METHICONE, CALCIUM TITANIUM BOROSILICATE, PHEN¬ OXYETHANOL, PARFUM, TIN OXIDE, CI 42090, CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77891
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
AT-5071 Wals
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Aplikatori za sjenilo, više vrsta, 5 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €5 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Clean Phase Collagen Solution hidratantni tonik Anti-Age, 100 ml; Cijena: 10,80 €; Osnovna cijena: 0,1 l (108,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,80 €0,1 l (108,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Automatic spray refill za osvježivač zraka – Sensual Sandalwood & Jasmine, 269 ml; Cijena: 8,55 €; Osnovna cijena: 0,269 l (31,78 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,55 €0,269 l (31,78 € za 1 l)Cijena na 29.05.2025.: 8,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Automatski osvježivač zraka – jasmin & sandalovina, baza + automatsko punjenje, 1 kom.; Cijena: 11,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,75 € za 1 kom.); Upozorenje na opasnost: Oksidirajuće, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,75 €1 kom. (11,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sjenilo za oči Luminous Touch for eyes & cheeks – 010, 4,6 g; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €1 kom. (3,45 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: REAL TECHNIQUES; Naziv proizvoda: Eye shade + blend kist za nanošenje sjenila za oči, 1 kom.; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,59 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od s-he colour&style



