Ariana GrandeSweet Like Candy edp, 30 ml
24,90 €
0,03 l (830,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 49,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemska voda za žene
- tip i grupa mirisa: senzualni, voćno-slatkasti miris
- gornje note: kupina, bergamot, kruška
- srednje note: jasmin, frangipani, kopriva
- bazne note: liker od crne ribizle, marshmallow, kašmirovo drvo, vanilija
Ariana Grande Sweet Like Candy zavodljiv je ženski miris zbog kojeg srca brže tuku. Voćni akordi kupine i ribiza upareni s očaravajućom vanilijom izazivaju neodoljivu privlačnost. Uz to, šik bočica sa svojim razigranim privjeskom pravi je vizualni spektakl. Ariana Grande Sweet Like Candy moderna je parfemska voda za samopouzdane žene. Njezin neodoljiv, slatkast miris nudi vam dašak mladenačke živosti. Budite razigrani, bezbrižni i senzualni poput Ariane!
dm broj proizvoda: 1877829
EAN: 812256021735
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- voćni
- Koncentracija mirisa:
- parfemska voda (edp)
Upozorenja
Upozorenja
Ne raspršivati u oči niti na oštećenu kožu.
Samo za vanjsku upotrebu.
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA/EAU), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na dobro prokrvljena mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova te na kosu i dekolte. Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
E.A. Cosmetics Distributions GmbH
Kopellenstraße 12a, 85622 Feldkirchen Kr. München, Njemačka
customerservice@arianagrandefragrances.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
SAD
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: SABRINA CARPENTER; Naziv proizvoda: Sweet Tooth edp, 30 ml; Cijena: 22,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (763,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina22,90 €0,03 l (763,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 28,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Mixa; Naziv proizvoda: Balzam za usne i područje oko nosa Cica Lip Repair+, 10 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,01 l (450,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,01 l (450,00 € za 1 l)Cijena na 31.01.2026.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: frutta Viva superfood balzam za usne Kokos i Vitamin E, 4,8 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (330,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,005 kg (330,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci Specijal, 10 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,23 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €10 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Ariana Grande

