s-he colour&styledip tuš za oči – 162/001 vodootporni, 1 kom.
Trenutna cijena:1,00 € | Prethodna cijena:1,45 €
1 kom. (1,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 001 – black
- vodootporno
- omogućuje precizno i jednostavno nanošenje
- za ravnomjernu, naglašenu liniju, s tankim vlaknastim vrškom
- veganski proizvod
Uz s.he stylezone vodootporni tekući tuš za oči u profinjenoj, dubokoj crnoj boji postići ćete savršeni potez preko kapaka. Zahvaljujući tankom i kvalitetnom vlaknastom vršku gusti se gel nanosi jednostavno i precizno. Vaše oči dobivaju zavodničku notu koja traje i ne razmazuje se.
dm broj proizvoda: 1822785
EAN: 9008348017637
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- crna
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, vodootporno
Sastojci
Sastojci
Isododecane | CI 77499 | Disteardimonium Hectorite | VP / Eicosene Copolymer | Cera Alba | Ethylene / Propylene / Styrene Copolymer | Propylene Carbonate | Butylene / Ethylene / Styrene Copolymer | Phenoxyethanol | Tocopheryl Acetate | Serica | Ethylhexylglycerin | BHT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Protresite prije uporabe.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
AT-5071 Wals
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: essence; Naziv proizvoda: dip long-lasting vodootporni tekući tuš za oči – 01 Black, 3 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €1 kom. (2,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Dip It! Beginner tekući tuš za oči – 040 Black, 2,5 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1 kom. (2,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: organic shop; Naziv proizvoda: Solni piling za tijelo Mint & Cucumber, 250 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,25 l (15,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: SOS Lash Booster serum za trepavice, 10 ml; Cijena: 6,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,10 €1 kom. (6,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: AURA; Naziv proizvoda: Power Lashes umjetne trepavice – 11 Backstage Star, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: planet pure; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa – Crvena naranča i ružmarin, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sunčane naočale za odrasle – leopard okvir, 1 kom.; Cijena: 10,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,45 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:10,45 € |
Prethodna cijena:14,95 €1 kom. (10,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,95 €Dostupno za isporuku - Marka: AURA; Naziv proizvoda: Power Lashes umjetne trepavice – 10 Slightly Nightly, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: BOURJOIS PARIS; Naziv proizvoda: Little Round Pot rumenilo – 15 Rose Eclat, 2,5 g; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od s-he colour&style



