COLOR WOWDream Coat Supernatural sprej za kosu, 200 ml
29,95 €
0,2 l (149,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 29,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pruža kosi svilenkast i glatki osjećaj
- ubrzava proces sušenja kose
- ne otežava ni ne masti kosu
- bez sulfata i alkohola
COLOR WOW Dream Coat Supernatural sprej hrani i osvježava kosu. Napredna formula pruža svilenkast i glatki osjećaj te ne otežava ni ne masti kosu. Polimerna tehnologija koja se aktivira toplinom prekriva kosu vodootpornim slojem koji ubrzava proces sušenja kose i traje do tri pranja. COLOR WOW Dream Coat Supernatural sprej savršen je za neodoljivo sjajnu i podatnu kosu!
dm broj proizvoda: 1708714
EAN: 5060150185274
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez sulfata
- Tip kose:
- beživotna
Sastojci
Sastojci
WATER, DIPROPYLENE GLYCOL, POLYSILICONE-29, SILICONE QUATERNIUM-18, GLYCERIN, TRIDECETH-6, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT , CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, TRIDECETH-12, SODIUM BENZOATE, CHLORPHENESIN, POTASSIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Federici Brands Ltd
22 Chancery Lane, LONDON, WC2A 1LS, UK
cs-uk@colorwowhair.com
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: LANGHAARMÄDCHEN; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (19,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,2 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu kose od topline Ultralight, 200 ml; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (16,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,2 l (16,75 € za 1 l)Cijena na 13.09.2025.: 3,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Total Repair regenerator za kosu u spreju, 200 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (26,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,2 l (26,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Dream long sprej za zaštitu kose, 150 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (43,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,15 l (43,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANGHAARMÄDCHEN; Naziv proizvoda: Sprej za učvršćivanje kovrča, 200 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (19,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,2 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu u spreju Express Liquid Silk, 200 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (26,75 € za 1 l); dmLIVE Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
5,35 €0,2 l (26,75 € za 1 l)Cijena na 14.10.2025.: 5,35 €Dostupno za isporuku - Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Full Hair Wonder regenerator za kosu Express Repair, 200 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (26,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,2 l (26,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Simply Venus 3 jednokratni brijači, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Build-A-Brow olovka za obrve – 259 Ash Brown, 1 kom.; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Infaillible 24H More Than Concealer tekući korektor – 329 Cashew, 10 ml; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,50 €1 kom. (12,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS EXCELLENCE Creme; Naziv proizvoda: Boja za kosu - 5 Natural Brown, 1 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €1 kom. (7,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od COLOR WOW



