MISSHAPerfect Cover BB krema – Natural Beige, 50 ml
19,90 €
0,05 l (398,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- prikladna za sve tipove kože
- hijaluronska kiselina i ceramidi
- spf faktor 42
- protuupalni ekstrakt ružmarina i kamilice
- srednja do velika prekrivna moć
Missha Perfect Cover BB krema u nijansi 23 Natural Beige prikladna je za sve tipove kože i pruža prirodan izgled. Obogaćena hijaluronskom kiselinom, ceramidima i SPF faktorom, ova krema štiti vašu kožu od štetnih utjecaja i starenja kože. Njena formula sadrži dragocjene ekstrakte ružmarina i kamilice, koji djeluju protuupalno i umirujuće na kožu. Pruža srednju do veliku prekrivnu moć, što znači da izvrsno može prekriti kvržice i crvenilo. Otkrijte savršenu ravnotežu između njege i šminke s Missha Perfect Cover BB kremom.
dm broj proizvoda: 1672510
EAN: 8809747940721
Značajke
Značajke
- Prekrivna moć:
- srednja pokrivenost
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
Water (Aqua), Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-10 Dimethicone, Glycerin, Arbutin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Mineral Oil, Polyethylene, Talc, Beeswax (Cera Alba), Phenyl Trimethicone, Iron Oxides (CI 77492), Sodium Chloride, Iron Oxides (CI 77499), Iron Oxides (CI 77491), Fragrance, Methylparaben, Dimethicone, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Propylparaben, Rosa Canina Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Disodium EDTA, Adenosine, Butylene Glycol, Ceramide NP, Fagus Sylvatica Bud Extract, Hydrolyzed Collagen, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hizikia Fusiforme Extract, Laminaria Japonica Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Caprylhydroxamic Acid , Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Tropolone, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ravnomjerno nanesite na lice.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom mjestu. Držite izvan dohvata djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
T-Pro Beauty d.o.o.
Francoska ulica 15, Ljubljana
info@missha.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Južna Koreja
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match BB krema – 03 Nude, SPF 50, 30 miligram; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.09.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: PUPA; Naziv proizvoda: BB Cream + Primer za mješovitu i masnu kožu – 002 Natural, 50 ml; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (17,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,95 €1 kom. (17,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match BB krema – 02 Vanilla, SPF 50, 30 miligram; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.09.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 BB krema za mješovitu do masnu kožu – medium, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 BB krema za mješovitu do masnu kožu – light, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 Classic BB krema – medium, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: REVOX B77; Naziv proizvoda: Just Vitamin C 20 % serum za lice i vrat, 30 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (215,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,03 l (215,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za čišćenje lica s 3% skvalana Beauty Exper, 100 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (49,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,1 l (49,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu maxi format, 700 ml; Cijena: 8,05 €; Osnovna cijena: 0,7 l (11,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,05 €0,7 l (11,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Madagaskar Centella ulje za čišćenje lica, 200 ml; Cijena: 22,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (114,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu22,90 €0,2 l (114,50 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: More Than Glow highlighter – 020 Supreme Rose Beam, 5,9 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od MISSHA