GUESSMirisna vodica Seductive, 250 ml
9,95 €
0,25 l (39,80 € za 1 l)Cijena na 02.06.2026.: 9,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za žene
- tip i grupa mirisa: orijentalni
- gornje note: bergamot, crni ribiz, kruška
- srednje note: cvijet naranče, jasmin, perunika
- bazne note: vanilija, tamjan, kašmirsko drvo
Guess Seductive Fragrance Mist je sprej za tijelo za žene koji utjelovljuje senzualnost i sofisticiranost. Miris se otvara svježim notama bergamota, crnog ribiza i kruške. U srcu mirisa isprepliću se cvijet naranče, jasmin i perunika, stvarajući elegantan cvjetni buket. Topla baza od vanilije, tamjana i kašmirskog drva daje mirisu dubinu i dugotrajnost. Guess Seductive mirisna maglica idealna je za svakodnevno nošenje i ističe ženstvenost u svakoj prilici. Savršen odabir za dašak elegancije tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 1667158
EAN: 085715320162
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- cvjetni
- Koncentracija mirisa:
- sprej za tijelo
Sastojci
Sastojci
SD ALCOHOL 40-B (ALCOHOL DENAT.), WATER/EAU (AQUA), FRAGRANCE/PARFUM, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZOPHENONE-3, BUTYLENE GLYCOL, BHT, YELLOW 5 (CI 19140), RED 4 (CI 14700), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite miris na mjesta poput vrata, zapešća i ostalih zglobova. Izbjegavajte kontakt s očima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
INTER PARFUMS
4, Rond-Point des Champs-Élysées, 75008 Paris, Francuska
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
SAD
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: pearl & beauty dezodorans u spreju – quick dry, 150 ml; Cijena: 3,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (25,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,80 €0,15 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: syoss Oleo Intense; Naziv proizvoda: Boja za kosu – 8-05 bež plava, 1 kom.; Cijena: 6,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,50 €1 kom. (6,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: PANTENE PRO-V; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Active Nutri-Plex Hydration Recharge, 275 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,275 l (19,27 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,275 l (19,27 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ziaja; Naziv proizvoda: med anti-imperfections krema za lice – protiv akni, za masnu kožu, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od GUESS