ebelinOdstranjivač laka za nokte bez acetona Express, 75 ml
1,95 €
0,075 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- odstranjivač laka za nokte
- za brzo i jednostavno uklanjanje laka
- s integriranom spužvicom za primjenu bez blazinica
- s ugodnim mirisom badema
- formula bez acetona
ebelin Professional odstranjivač laka za nokte bez acetona sa spužvicom omogućuje brzo i jednostavno uklanjanje laka za nokte. Zahvaljujući integriranoj spužvici, uporaba blazinica više nije potrebna. Njegova formula bez acetona s kompleksom dvostrukog ulja nježno uklanja lakove u boji i efekt lakove. Ovaj ebelin Professional odstranjivač laka za nokte ostavlja ugodan miris badema na noktima. Idealan je za brzu i učinkovitu manikuru kod kuće.
dm broj proizvoda: 1630231
EAN: 4070765020410
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, s mirisom, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Aqua, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Caprylic/Capric Triglyceride, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin, Acetyl Cedrene
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsurhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – breskva, 125 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,125 l (12,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – marelica, 125 ml; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,125 l (9,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,20 €0,125 l (9,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte s acetonom – aloe vera, 125 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,125 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,125 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte bez acetona Cherry, 50 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,05 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,05 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 17.01.2026.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – ruža, 200 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,2 l (8,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: blazinice za odstranjivanje laka za nokte bez acetona – zeleni čaj i jabuka, 30 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €30 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Kvačice za odstranjivanje laka za nokte, 10 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €10 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Biotin Protection uljni odstranjivač laka za nokte, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: blazinice za odstranjivanje laka za nokte bez acetona – zeleni čaj i jabuka, 30 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €30 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte s acetonom – aloe vera, 125 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,125 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,125 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – marelica, 125 ml; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,125 l (9,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,20 €0,125 l (9,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – breskva, 125 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,125 l (12,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka bez acetona – ruža, 200 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,2 l (8,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rašpica za nokte, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač kožice oko noktiju, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €1 kom. (1,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rašpica protiv listanja noktiju, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 30 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 30 kom. (2,00 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,60 €30 kom. (2,00 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od ebelin



