Jessa DISKRETGaćice za inkontinenciju – Super, veličina S, 12 kom.Medicinski proizvod
5,95 €
12 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Nije dostupno u dm trgovinama
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- veličina: S
- za opseg struka: 60 – 90 cm
- visoka udobnost
- nježno za kožu
Jessa Diskret Super gaćice za inkontinenciju pružaju pouzdanu zaštitu za siguran osjećaj. Ove gaćice mogu se nositi kao normalno donje rublje. Veličina S namijenjena je za opseg struka 60 – 90 cm. Zaštita na površini uloška nježna je na koži i osigurava udobnost. Jessa Diskret Super gaćice za inkontinenciju su funkcionalne i udobne.
dm broj proizvoda: 1621918
EAN: 7332152214091
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Ovo je medicinski proizvod. Za informacije o rizicima i nuspojavama pročitajte uputu o lijeku i pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Švedska
Odabrali i drugi kupci
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Pelene za novorođenčad, vel. 1 (2 – 5 kg), 28 kom.; Cijena: 3,85 €; Osnovna cijena: 28 kom. (0,14 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,85 €28 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene vel. 1 (2-5 kg), 26 kom.; Cijena: 6,49 €; Osnovna cijena: 26 kom. (0,25 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine6,49 €26 kom. (0,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,49 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Set četka i češalj za kosu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Pro-Expert Sensitive Calm Sensation, 150 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (43,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,15 l (43,00 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Pelene za novorođenčad Premium vel. 0 (do 3 kg), 24 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 9 drugih varijanti/druge varijante2,95 €24 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: Ninjamas; Naziv proizvoda: Pyjama Pants pelene-gaćice, vel. 3 (27 – 43 kg) – Space, 9 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 9 kom. (0,88 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine7,95 €9 kom. (0,88 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Natural Response bočica za bebe s AirFree ventilom, 125 ml, 1 kom.; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €1 kom. (11,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: PIP; Naziv proizvoda: Propolis 20% – kapi, 20 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,02 l (185,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €0,02 l (185,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Jessa DISKRET