BaleaGel za brijanje - aloe vera, 200 ml
Trenutna cijena:0,50 € | Prethodna cijena:1,55 €
0,2 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- njegujuća hidratanta formula
- umiruje kožu i sprječava iritacije nakon brijanja
- dermatološki ispitano
- veganski proizvod
Balea gel za brijanje s aloe verom i uljem avokada idealan je za osjetljivu kožu, a osim toga je i veganski. Oduševit će vas kvalitetnim sastojcima koji osjetljivu kožu nogu, pazuha i bikini zone štite od iritacija. Bogata njegujuća hidratantna formula s aloe verom i uljem avokada razmazit će vašu kožu i učiniti ju posebnom mekom i glatkom.
dm broj proizvoda: 1610133
EAN: 4066447239218
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez parabena, bez alkohola, bez parafina / mineralnih ulja
Upozorenja
Upozorenja
Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Ne prskati u oči. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Čuvati izvan dohvata djece. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. 5 masenih % sadržaja je zapaljivo.
Sastojci
Sastojci
AQUA, PALMITIC ACID, TRIETHANOLAMINE, OLETH-20, ISOPENTANE, SORBITOL, LAURETH-23, ISOBUTANE, COCAMIDE MIPA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PARFUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PERSEA GRATISSIMA OIL, ISOPROPYL PALMITATE, SODIUM SULFATE, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, CI 45100
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti gel prstima ili izravno na vlažnu kožu i ravnomjerno razmazati kako bi se stvorila bogata pjena. Nakon brijanja temeljito isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s 2 oštrice, 10 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €10 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s 3 oštrice, 8 kom.; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €8 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Brijač Fabulous + 2 zamjenske britvice, 1 kom.; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,45 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €1 kom. (6,45 € za 1 kom.)Cijena na 10.07.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: BIC; Naziv proizvoda: Miss Soleil jednokratne britvice colour collection, 4 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 4 kom. (1,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €4 kom. (1,13 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling gel za tuširanje, Sweet Peach, 200 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (6,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,2 l (6,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Hyaluron Plump regenerator za dehidriranu kosu, 200 ml; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (23,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €0,2 l (23,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea