ebelinVatirani štapići za uši u kutiji, više vrsta, 300 kom.
Trenutna cijena:0,25 € | Prethodna cijena:0,65 €
300 kom. (0,08 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- s pamukom
- za higijensko i nježno čišćenje
ebelin meki pamučni štapići za nježno i temeljito čišćenje ušiju. Zahvaljujući lijepo oblikovanoj motivacijskoj kutiji mogu se sigurno ponijeti na putovanja. Sastoje se od mekanih pamučnih vrhova i čvrste papirnate drške, što ih čini praktičnima za upotrebu. Ovi štapići za uši idealni su i za precizno nanošenje ili ispravljanje šminke te za nježno čišćenje.
*Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 1609815
EAN: 4066447016697
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- tirkizna
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, više vrsta, 300 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 300 kom. (0,32 € za 100 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €300 kom. (0,32 € za 100 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, više vrsta, 160 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,59 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €160 kom. (0,59 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši – šareni, 200 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 200 kom. (0,48 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €200 kom. (0,48 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Nature bio vatirani štapići, 200 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 200 kom. (0,63 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €200 kom. (0,63 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spremnik za vatene štapiće, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 26.07.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vatirani zaštitni štapići za uši, više vrsta, 72 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 72 kom. (1,18 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €72 kom. (1,18 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Sensitive higijenski papirnati vateni štapići, 300 kom.; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 300 kom. (0,85 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €300 kom. (0,85 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Kozmetičke maramice u dekorativnoj kutiji – dvoslojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,25 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: WC gel Fruity Trio, 3 x 55 ml + koš, 3 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,38 € za 1 kom.); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €3 kom. (0,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lash Sensational Full Fan Effect maskara – 01 Very Black, 9,5 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: WILKINSON SWORD; Naziv proizvoda: Xtreme 3 Beauty jednokratni brijač, 1 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 kom. (1,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu maxi format, 700 ml; Cijena: 8,05 €; Osnovna cijena: 0,7 l (11,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,05 €0,7 l (11,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Ultimate Repair Express regenerator za kosu u spreju, 200 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (26,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,2 l (26,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: always; Naziv proizvoda: ultra secure night higijenski ulošci, 24 kom.; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,22 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine5,30 €24 kom. (0,22 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od ebelin