alverde NATURKOSMETIKAutomatic olovka za oči – 01 crna, 0,3 g
Trenutna cijena:0,50 € | Prethodna cijena:0,95 €
1 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 1 – crna
- vodootporna formula
- olovka na izvlačenje
alverde mekana olovka za oči u klasičnoj crnoj boji uspješno naglašava vaše oči i čini vaš pogled prodornim. Formula s intenzivnom bojom lako se nanosi i vodootporna je. alverde olovkom je lako povući precizne, tanke linije koje se lako blendaju. Za savršen makeup na očima.
dm broj proizvoda: 1496499
EAN: 4058172903236
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prislonite olovku na rub trepavica i uz njega nacrtajte liniju. Prilagodite debljinu i oblik linije da postignete željeni efekt. Može se koristiti unutar oka.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Olovka za oči – 01 Crna, 1,1 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Olovka za oči – 04 Zelena, 1,1 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Olovka za oči – 09 Smaragd, 1,1 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Olovka za oči – 11 Antracit, 1,1 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Olovka za oči – 03 Smeđa, 1,1 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sensitive tuš za oči – crni, 3 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Olovka za oči – 15 Bijela, 1,1 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Dječja pasta za zube, 6 – 9 god., više vrsta, 50 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (49,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,05 l (49,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS AGE PERFECT; Naziv proizvoda: Age Specialist dnevna krema za lice SPF 20, 45+, 50 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (167,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,05 l (167,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Hyaluron Specialist dnevna krema za lice, 50 ml; Cijena: 9,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (187,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,35 €0,05 l (187,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Kiss me quick! Soft Matt ruž za usne – 06, 4,2 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,75 €1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf LIVE; Naziv proizvoda: Ultra Brights or Pastel – 092 crvena, polutrajna boja za kosu, 1 kom.; Cijena: 6,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,50 €1 kom. (6,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Intima 2in1 gel za intimnu njegu – brijanje i tuširanje, 100 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (34,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,1 l (34,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,44 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK



