alverde NATURKOSMETIKSweet Berry piling za usne, 8 ml
Trenutna cijena:1,00 € | Prethodna cijena:1,50 €
1 kom. (1,00 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- okus: Sweet Berry
- veganska njega usana
- nježan piling za nježne usne
- certificirana prirodna kozmetika
- bez sastojaka na bazi mineralnih ulja
Lijepe usne zaslužuju bogatu njegu. alverde piling za usne Sweet Berry s voćnim mirisom bobičastog voća usne čini mekima i podatnima. Organsko ulje badema i šećer šećerne trske usnama poklanjaju dragocjenu hidrataciju. alverde lip scrub – za njegovane i meke usne.
dm broj proizvoda: 1321074
EAN: 4010355539182
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- njega usana
- Grupe mirisa:
- voćni
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- piling
- Svojstva proizvoda:
- eko, prirodna kozmetika
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Sastojci
Sastojci
Ricinus Communis Seed Oil* | Xylitol | Silica | Hydrogenated Rapeseed Oil | Hydrogenated Castor Oil | Cocos Nucifera Fruit Extract | Prunus Amygdalus Dulcis Oil* | Helianthus Annuus Hybrid Oil* | Vanilla Planifolia Fruit Extract* | Olea Europaea Fruit Oil* | Sucrose* | Mica | CI 77491 | Bisabolol | Tocopheryl Acetate | Tocopherol | Parfum** | Limonene** | Geraniol** | Linalool**
* sastojci iz certificiranog organskog uzgoja
** od prirodnih esencijalnih ulja
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam za usne – Nordic Berry, 4,6 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €1 kom. (3,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Juicy Lips sjajilo za usne – Nordic Berry, 8 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1 kom. (2,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: Piling za usne soft & smooth – zlatni šećer i ulja, 8 g; Cijena: 4,40 €; Osnovna cijena: 0,008 kg (550,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,40 €0,008 kg (550,00 € za 1 kg)Cijena na 03.12.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Color & Care ruž za usne – 04 Care Berry, 4,6 g; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,35 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €1 kom. (3,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam za usne - eko limun, 4,8 g; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €1 kom. (1,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.05.2026.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 30, 4,8 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 04.05.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam za usne – Raspberry, 4,6 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €1 kom. (3,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam za usne – Cherry, 4,6 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €1 kom. (3,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: schauma; Naziv proizvoda: Miss Fresh Refresh šampon za suho pranje kose, 150 ml; Cijena: 3,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (24,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,60 €0,15 l (24,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: helloSMILE; Naziv proizvoda: Pasta za zube Voyage – žvakaća guma s okusom grožđa, 60 g; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (112,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,75 €0,06 kg (112,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS REVITALIFT; Naziv proizvoda: Krema za podočnjake Revitalift Laser, 15 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (1.130,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,015 l (1.130,00 € za 1 l)Cijena na 16.10.2025.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za oči Slim – 901 Black, 1,1 g; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Tekući tuš za oči Epic Wear – 01 Black, 3,5 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sunčane naočale za odrasle – rozi metalni okvir, 1 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,20 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,20 € |
Prethodna cijena:2,45 €1 kom. (1,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku - Marka: SABRINA CARPENTER; Naziv proizvoda: Sweet Tooth Caramel Dream edp, 30 ml; Cijena: 22,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (763,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina22,90 €0,03 l (763,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 28,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK
