sapunoteka
17 proizvoda
Sortirati po:
Marka: sapunoteka; Naziv proizvoda: Piling za lice i tijelo - sezam i ružino drvo, 75 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (79,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
5,95 €
0,075 l (79,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: sapunoteka; Naziv proizvoda: Kruti sapun – lavanda & geranij, 100 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (32,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
3,25 €
0,1 kg (32,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
Nije dostupno za isporuku
Marka: sapunoteka; Naziv proizvoda: Kruti šampon za normalnu kosu, 60 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (88,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
5,30 €
0,06 kg (88,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €
Nije dostupno za isporuku
Marka: sapunoteka; Naziv proizvoda: Kruti šampon za suhu i kovrčavu kosu, 60 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (88,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
5,30 €
0,06 kg (88,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €
Nije dostupno za isporuku
Marka: sapunoteka; Naziv proizvoda: Kruti sapun – mandarina & limunska trava, 100 g; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (16,00 € za 1 kg); Rasprodaja Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


Trenutna cijena:1,60 € | Prethodna cijena:3,25 €
0,1 kg (16,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
Nije dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: sapunoteka; Naziv proizvoda: Kruti sapun – naranča & pačuli, 100 g; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (16,00 € za 1 kg); Rasprodaja Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


Trenutna cijena:1,60 € | Prethodna cijena:3,25 €
0,1 kg (16,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
Nije dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Sapunoteka – za njegu!
Sapunoteka je hrvatska marka osnovana 2009. godine. Odonda se neprestano razvija s fokusom na smanjenje plastike, inspirirana ljubavlju prema prirodi.
Sapunoteka proizvodi temelje se na sirovinama prirodnog podrijetla i dokazano aktivnim sastojcima, ne sadrže sirovine životinjskog podrijetla te su pakirani u recikliranu ambalažu. Sapunoteka proizvodi razvijaju se stručno uz istovremeno njegovanje tradicije.
Sapunoteka tvrdi šamponi, kruti sapuni i ostali proizvodi
U dm online shopu dostupni su brojni proizvodi marke Sapunoteka. U ponudi se nalaze:
- Sapunoteka tvrdi šamponi,
- Sapunoteka kruti sapuni,
- Sapunoteka kreme za lice,
- Sapunoteka kreme za ruke,
- Sapunoteka losioni za tijelo,
- Sapunoteka pilinzi za lice i tijelo.
Naručite već danas svoj omiljeni Sapunoteka proizvod u dm online shopu!