Marka: NATURA SIBERICA; Naziv proizvoda: Repair maska za kosu, 300 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (36,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
10,95 €
0,3 l (36,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €
Marka: NATURA SIBERICA; Naziv proizvoda: Repair ulje za kosu, 50 ml; Cijena: 9,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (187,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
9,35 €
0,05 l (187,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €
Marka: NATURA SIBERICA; Naziv proizvoda: Repair regenerator za kosu, 400 ml; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (21,13 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
8,45 €
0,4 l (21,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €
Marka: NATURA SIBERICA; Naziv proizvoda: Repair šampon za kosu, 400 ml; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (21,13 € za 1 l); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
8,45 €
0,4 l (21,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €
Marka: NATURA SIBERICA; Naziv proizvoda: Repair serum za kosu, 200 ml; Cijena: 7,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (38,25 € za 1 l); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
7,65 €
0,2 l (38,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €