Autan
8 proizvoda
Sortirati po:
Marka: Autan; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu od komaraca i krpelja tropical, 100 ml; Cijena: 9,35 €; Osnovna cijena: 0,1 l (93,50 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
9,35 €
0,1 l (93,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,20 €
Dostupno za isporuku
Marka: Autan; Naziv proizvoda: Suhi sprej za zaštitu od komaraca family care, 100 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 7,85 €; Osnovna cijena: 0,1 l (78,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
7,85 €
0,1 l (78,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,60 €
Dostupno za isporuku
Marka: Autan; Naziv proizvoda: Roll-on repelent family & kids, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (219,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
10,95 €
0,05 l (219,00 € za 1 l)Cijena na 28.04.2026.: 10,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Autan; Naziv proizvoda: tropical repelentni sprej, 50 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,05 l (124,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
6,20 €
0,05 l (124,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,70 €
Dostupno za isporuku
Marka: Autan; Naziv proizvoda: Losion za zaštitu od komaraca junior, 100 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 9,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (97,50 € za 1 l); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
9,75 €
0,1 l (97,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,50 €
Nije dostupno za isporuku