s.OliverMirisna vodica za tijelo Feels Like Summer, 250 ml
8,95 €
0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 8,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za tijelo za žene
- cvjetni, ljetni miris
- pruža osjećaj svježine i topline
- za bezbrižne ljetne trenutke
Osjetite ljeto na svojoj koži uz s.Oliver Feels Like Summer mirisnu vodicu za tijelo. Slatke cvjetne note isprepliću se sa svježinom i baršunastom toplinom, stvarajući osjećaj bezbrižnosti i slobode. Inspiriran kontrastom pustinje i vrućine, ovaj miris budi želju za novim iskustvima i putovanjima. Prepustite se ljetnim vibracijama i uživajte u svakom trenutku uz s.Oliver Feels Like Summer mirisnu vodicu.
dm broj proizvoda: 3135077
EAN: 4011700827572
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- cvjetni
- Koncentracija mirisa:
- sprej za tijelo
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL, WATER (AQUA), FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERIN, TRIETHYL CITRATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, GERANIOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALYL ACETATE, BENZYL ALCOHOL, GERANYL ACETATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, PINENE, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, ROSE KETONES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
S. OLIVER COSMETICS
Zweifaller Str. 120 Stolberg/Rhld., Germany
info@m-w.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
San Marino
Slični proizvodi
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Selection sensual creamy mirisna vodica za tijelo, 250 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (35,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Pepe Jeans; Naziv proizvoda: Portobello Road Boho Breeze mirisna vodica, 250 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (51,60 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €0,25 l (51,60 € za 1 l)Cijena na 28.08.2026.: 12,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: LANGHAARMÄDCHEN; Naziv proizvoda: Preljev za kosu Glossing – Chocolate Brown, 150 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (33,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,15 l (33,00 € za 1 l)Cijena na 30.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od s.Oliver